31 Ocak 2024 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyor. Gün boyu eşitlik, adalet, beraberlik ve barış kavramları ön plana çıkıyor.  Gerek iş gerekse özel ilişkilerde dengeli ve uyumlu diyaloglar geliştirebilir sorunları daha kolay çözebiliriz. Gezmek, dolaşmak, alışveriş yapmak ve eğlenmek gibi sosyal aktiviteleri ihmal etmeyeceğimiz bir gün geçirebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Venüs trinesi sevgi dolu ve anlayışlı ruh hali ile güne başlamamızı destekliyor. Dolayısıyla kendimizi işimize, uğraşlarımıza çok daha rahat motive edebiliriz. Ayrıca, güzellik, bakım, alışveriş, dekoratif ve sanatsal işlerimiz açısından verimli olan bu saatleri kullanabiliriz sevgili dostlar.

Hemen sonrasında günün ilk yarısında verimli olacağımız ve olumlu gelişmeler elde etmemize yardımcı olacak Ay-Güneş trinesi devreye giriyor. İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, para ya da emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Duygularımızın açık ve net olacağı bu zaman diliminde sosyal ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Akşam saatlerinde Ay-Şiron karşıtlığı etkili oluyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.