30 Ocak 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Başak burcunda ilerleyen Ay 02.20-11.04 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Terazi burcunun evine giriş yapıyor. Ay’ın Terazi burcuna giriş yapacağı zaman içinde yeni başlangıçlar, yeni girişimlerde bulunmak yerine var olan işlerimizle meşgul olmak, son zamanlarda takılıp kaldığımız projelerle ilgilenmek, yarım kalanı tamamlamak çok daha faydalı olabilir sevgili dostlar.

Ay saat 11.04 de Terazi burcuna girişi ile Ay Terazi burcuna geçişi ile barış, eşitlik, adalet ve huzur kavramlarının bireysel ve toplumsal boyutlarına dikkat çekmemizi sağlayacak enerjiler getiriyor.

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton trinesi ile kafamıza koyduğumuz işlerin sonucuna ulaşmak, baskı ve sınırları ortadan kaldırmak için bir hayli çaba gösterebiliriz. Derinleşen hislerimiz sayesinde çevrenizdeki etkili ve yetkili kimselerden çok rahat yardımlar talep edebilir, beklentilerimize karşılık bulabiliriz. Ya da Başkalarıyla, özellikle de aile üyeleriyle ve kadın figürleriyle her zamankinden daha faydalı bağlantılar kurabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Mars-Uranüs trinesi etkinleşiyor. Sıra dışı ve yaratıcı yeni şeyler denemek için özgüvenimizi artıran bir enerjidir.

Yaşantımızdaki kısıtlamalardan veya sıkıcı rutinlerden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedebiliriz.

Başarılı olmaya kararlıysak normalden daha fazla risk alma eğiliminde olacağız. Bu sebepten dolayı, çalışmalarımız ve iş projelerimizde yeni bir zemin hazırlayabilir veya yeni sistemler ve teknikler uygulayabiliriz. 

Ayrıca, farklı ortamlarda bulunabilir, yeni insanlarla tanışabiliriz. Sıra dışı bir şeyi deneme isteğimiz bize yepyeni bir görünüm kazandırabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.