29 Ocak 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Başak burcunda ilerliyor. Sorumluluklarımızı arttıran enerjiler getiriyor. Gündelik yaşantımız, organizasyonlar ve çalışma ortamlarımızla ilgili düzenlemelerle daha fazla meşgul olabiliriz. Uğraşlarımız, üzerinde, çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalama isteğimizde ağır basabilir.

Sağlığımızla meşgul olmak hijyen ve diyet konularında araştırmalar yapmak ve yeni uygulamalardan faydalanmak isteyebiliriz.

Gün ortalarında Ay-Mars trinesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde kendimizden emin ve her zamankinden daha iddialı bir şekilde hedeflerimize ulaşma arzusu ile hareket edebiliriz. Her türlü sportif aktiviteler, açık hava yürüyüşleri yapmak iyidir sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür ve Uranüs arasında uyumlu enerjiler devam ediyor.

Bu geçiş zihnimizi yeni olasılıklara açar. Heyecan verici haberler gelebilir. Eksantrik veya başka şekillerde insanları harekete geçiren tesadüfi karşılaşmalar mümkündür. Bu geçişin düşünceniz ve iletişimimiz üzerinde uyarıcı, heyecan verici bir etkisi var. Açık fikirli olmak doğal olarak gelir ve keşifler ve yeni arkadaşlar edinme şansımızı artırıyor.

Ayrıca bilgisayar teknolojisini incelemek, web sitenizi başlatmak ve çevrimiçi iletişim kurmakla daha fazla ilgilenebiliriz. Matematik, teknik konular ve bilimlerden herhangi biri de ilginizi çekebilir. Bu aynı zamanda bulmaca çözmek ve oyun oynamak için de iyi bir zamandır. Olaylara orijinal bakış açımız, rahatsız edici sorunların çözülmesine yardımcı olacaktır.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Jüpiter'in uyumlu yönünün zirvesinde olacağız. Kolay koşullar, iyi bir ruh hali olmamıza destek veriyor. Hoş hediyeler alabilir, mali haberler getirebilir. Aşk ve iş ortaklıklarında sakin ve neşeli bir dönem olduğundan önemli gelişmeler yaşayabiliriz. Önemli ve zengin kimselerle tanışabilir çevremizi genişletebiliriz. Bu arada kendimize biraz lüks ve zevk verme şansı vererek şımarta da biliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.