24 Ocak 2024 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunun evinde geçiriyor. Doğal olarak şefkatli ve sempatik enerjilerle güne başlıyoruz. Bugün mantığımızı ikinci planda kullanabiliriz. Hayatımızda gelişen olayları duygusal yönden ele alabilir oldukça sakin ve esnek yaklaşabiliriz. Ailemiz ve işimiz arasında dengeyi kurma temaları ön plana çıkıyor. Daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeli yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz. Kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız konuları yeniden ele alarak çözüme kavuşturabiliriz.

Sevgili dostlar yarın Aslan burcunda Dolunay doğuyor. Dolayısıyla her Dolunay bizim için her zaman sorunları öne çıkarır veya bir şeylerin çözülmesi, değiştirilmesi gereken bir konuları gündeme getirir. Bu dönem özellikle duygusal durumumuz dengesizse önemli kararlar vermemek faydalı olur. ⠀

Sabah saatlerinde Ay-Şiron karesi etkinleşiyor. Hayatımızda kaçınmaya çalıştığımız doğal kırgınlık durumları açığa çıkabilir. Geçmişimizin yapıları ne olursa olsun, önümüzdeki yolun daha besleyici, duygusal ve tatmin edici olabileceğini bilerek günün ilk yarısını etkileyen bu geçiş ile zamanımızı verimli geçirmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor.  Bu zaman diliminde bizi engelleyen rutinlerden kurtulmayı kolaylaştıracak alışılmadık veya orijinal yaklaşımlar kullanarak işimizi ilerletmeye çalışabiliriz. Arkadaşlarımızla ve grup etkinliklerimizle daha fazla ilgilenmek isteyebiliriz. Bize en yakın olanlarla daha fazla birlik arayışında proaktif olmak etkili sonuçlar verebilir.

Ayrıca ev veya büromuzdaki Elektik ve elektronik eşyalarımızın bakım ve onarımlarını yaptırabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.