2024 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar Jüpiter 26 Mayıs 2024 tarihine kadar horoskopunuzun üçüncü evinde yer alacak. İletişim, bilgi alışverişi, arkadaşlar, tanıdıklar, yakın çevreniz ile ilişkilerinizi genişletiyor. Bu dönem, yeni fikirler ve yeni ilgi alanları keşfedebilir, bol bol iletişim, buluşma ve tanıdıklarınızla görüşmeler yapabilirsiniz.

Bazılarınız, kendi alanınızda yeni bir işe başlayabilir, bir kısmınız iş yaşamında kendini başkalarını yönetecek bir konumda bulabilir. Bir kısmınız ise kendiniz için çok değerli ve faydalı olan kültürler arası bağlantılar öğrenmek, yayınlamak, iletişim kurmak, tanıtmak veya oluşturmak için yeni fırsatlar elde edebilir.

Sevgili öğrenci Balıklar bu dönem alacağınız kaliteli bir eğitim   etrafınızdaki dünya hakkındaki bilginizi ve anlayışınızı geliştirebilir ve kendinizi hayata atılmaya hazır hissettirecek. 

Ayrıca sağlık bir yaşam tarzı odaklanmak için fast food türü yiyecekler yerine sağlıklı yiyecekleri tercih etmeli, zararlı alışkanlıkları bırakmalı, spor ve eksersiz yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Jüpiter’in 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri İkizler burcu geçişi ise siz sevgili Balıkların dördüncü evinde yer alacak. Bu dönemlerde ev aile ve ebeveynlerinizle alakalı konular gündeminizde olacak. Kendinizi ifade etmenin yeni yollarını ve kendinizin bilmediğiniz yönlerini bulacağınız bir dönem.

Sevgili bekârların bir kısmı kalıcı beraberlikler, evlenmek-ayrılmak ve ebeveyn olma gibi gelişmeler yaşayabilirler.

İyi bir alım-satım, büyük bir emlak işinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konut veya ofisinizi yenileme, tadilat gibi işleriyle meşgul olabilirsiniz. Varsa birikiminizi gayrimenkul yatırımı veya iş kurmak için değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca, ebeveyn figürleriniz ve çocuklarınızla ilişkilerinizde ise çok daha akıcı, anlayışlı ve özverili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Koç-Terazi ekseninde gerçekleşecek olan Tutulmalar horoskopunuzun 2-8 ev aksında etkili oluyor. Bu dönem hayat size yaşam koşullarınızın niteliksel değişiklikler için bazı seçenekleri önünüze çıkaracak. Gelirinizin çoğalması veya finansal durumuzu düzeltmek için gelir arayışına girebilirsiniz. Yatırım yapmak, iş kurmak, iş projeleri ve stratejileri geliştirebilirsiniz. Bir iş ortaklığa ya da birlikteliğe başlamak veya bitirmek gibi durumlarla yaşamınızın yönünü değiştirebilirsiniz.

Beklenmedik borçlar, vergi, sigorta, miras, nafaka gibi ödemeler ortaya çıkabilir.,

Hayattan derin anlamlar arayacağınız bu dönemde eski bir fikrinizi ya da alışkanlığınızı sonlandırarak hayatınıza yenilikler katabilirsiniz.

Belki de yarım bıraktığınız veya kaçırdığınız fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza çıkabilir.

Cinsel isteklerinizin de artacağı bu dönemde cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara dikkat etmenizde fayda var sevgili Balıklar.

Hazımsızlık, kan dolaşımı, Hormon ve üreme sistemi sorunlarınıza köklü tedavi imkânları da bulabilirsiniz