2024 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar Jüpiter26 Mayıs 2024 tarihine kadarhoroskopunuzun dördüncü evinde yer alacak.Sevdikleriniz, aileniz, eviniz ve duygusal istikrarınızı genişletiyor. Yaşam düzenlemeleri yapabilir yaşam koşullarınızı iyileştireceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Gayrimenkul alım-satımı, ikamet değişimleri ve evinizde yenilikler yapabilirsiniz, ebeveynleriniz ve yakın akrabalarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilir, onları desteklemeniz gereken durumlar oluşabilir.

Bekar Kovalar bu dönem aniden duygularını harekete geçiren özel biriyle yeni bir aşk ilişkisine başlayabilir, bir kısmınız ise evlilik, hamilelik gibi güzel gelişmelerle ailenize yeni katımlar yaşayabilir. Arzularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu dönem geziler, davetler ve eğlenceler ile hayatınız renkli geçebilir. İş ve finansal alanlarda ise atacağınız adımlar sizi yüksek bir noktaya taşıyabilir sevgili Kovalar.

Jüpiter’in 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri İkizler burcu geçişi ise siz sevgili Kovalarınbeşinci evinde yer alacak.Jüpiter, bu dönem refah yaratmakla kalmayacak, romantizm ve yaratıcılığınızı da geliştirecek. Hisse senedi yatırımları ve spekülatif konulara odaklandığınız taktirde kazançlar elde edilebilirsiniz. Tatiller, eğlenceler, yeni ilişkiler, evlilikler, doğumlar gibi güzel gelişmelere adım atabilirsiniz.

Eğlence ve yaratıcılığınızı güçlendirecek olan Jüpiter Aynı zamanda kendinizin hiç bilmediğiniz bazı yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlayacak.

Fiziksel zihinsel uyumluluk sağlayacağınız bu zaman içinde kendinize güvenli seçimler ve değişiklikler yapabilirsiniz.

Sosyalleşmek ve eğlenmek için güçlü bir dürtüye sahip olacaksınız, ancak tipik yükümlülüklerimizi tamamen ihmal etmemeniz gerekecek sevgili kovalar.

 Koç-Terazi ekseninde gerçekleşecek olan Tutulmalar horoskopunuzun 3-9 ev aksında etkili oluyor. Bu dönem odak noktanızı öğrenmeye, gelişmeye eğitim ve kurs almaya kaydıracak gücünüzü ve bilginizi geliştireceksiniz. Bunun yanı sıra dünya görüşünü, ilkelerinizi ve felsefenizi yeniden şekillendirebilirsiniz.

Varsa hukuki anlaşmazlıklar ve davalara emek ve enerji harcayabilirsiniz. Bir kısmınız yayıncılık yaşamına adım atabilir kimileriniz uzun seyahatlere iş, eğitim amaçlı çıkarabilir, kimilerinizde yurt dışına göç edebilir. Veya fikirlerinizi hayata geçirmeniz için fikirlerinizi destekleyen insanlarla yeni bir döneme başlayabilirsiniz sevgili Kovalar.