2024 YILLIK BURÇ YORUMLARI

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; (23 Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler Jüpiter26 Mayıs 2024 tarihine kadar horoskopunuzun sekizinci evinde ilerliyor. Hayatınızda arzu ettiğiniz bazı şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Zira Jüpiter, Parasal sınırları genişletmek için yeni fırsatlar getiriyor. Finansal planlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Kredilerin, ipoteklerin onaylanması. Miras almak, bir iş ortaklığına başlamak veya ortak kazançlarınızda arzu ettiğiniz yükselişler veya büyük finansal yatırımlar mümkün olabilir. Ayrıca bir proje için bir sponsor veya yatırımcı arıyorsanız, bu dönem kesinlikle bulabilirsiniz sevgili Teraziler. Bekarsanız, bir ruh eşiyle tanışmanız büyük olasıdır, bu da yaşam enerjinizin yükselmesine daha fazla katkıda bulunacaktır.

Ayrıca sağlıklı yaşam için varsa kötü alışkanlıklardan ve bağımlılıklardan kurtulmak için değerlendirebileceğiniz bir dönem sevgili Teraziler.

Jüpiter’in 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri İkizler burcu geçişi ise siz sevgili Terazilerin dokuzuncu evinde yer alacak. Bu dönem, enerjiniz, neşeniz ve iyimserliğinizdeki artış devam ediyor. Büyük umutlar beslediğiniz şeyler, planlarınız artık amacınıza ulaşıyor. Bir çoğunuzu, yazmak, öğrenmek, paylaşmak, reklam, tanıtım, sigorta, nafaka ile alakalı konular yeni bir dönüm noktasına getirebilir. Bir çoğunuz ise İş toplantıları, önemli görüşmeler ve karlı anlaşmalar ile finansal gelirlerini artırabilirler.

Jüpiter birçok Terazilerin yurt dışı bağlantılı işlerini, pasaport, vize, yerleşme gibi faaliyetlerini artırıyor. Bekar Başaklar bu dönem her zamankinden daha fazla sosyal hayatta aktif rol alacaklar ve ilgilerini çeken birisiyle duygusal birlikteliğe adım atabilir. Para konularında önemli atılımlar, yatırımlar yapabilir, mülk, araba veya değerli şeyler satın alabilirsiniz. Kısacası sevgili Teraziler bakış açınızı fark edilir ölçü de değiştirecek deneyimlere hazır olun.

Koç-Terazi ekseninde gerçekleşecek olan Tutulmalar horoskopunuzun 7-1 ev aksında etkili oluyor. Bu dönembirçok Teraziler güçlü bir aile kurma, ömür boyu bir partnerle tanışma fırsatı bulacaklar., uzun süredir ilişki içinde olanlar için ise ilişkilerini yeniden canlandırma, tutkuyu ve uyumu yeniden kazanma ve yeniden kurma fırsatı olacak. Mevcut bir ilişkide ciddi bir çatlak varsa ​​iyileştirme ya da de eskiyi bırakıp yeniye yönelme fırsatınız olacak, asıl önemli olan neye ihtiyacınız olduğuna karar vermek. Bu dönemde daha fazla yakın arkadaşınız ve iş ortağınız olabilir. Bu dönem, işi hizmet sektöründe olanlar Teraziler için uygun, popülerlikleri artacak, yeni müşteriler yeni bir çevreye girecekler. Eski tarzdan, eski yaşam biçimi ve davranış kalıplarından, kendinizi konumlandırdığınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz, aynı zamanda kendi tutumlarınızı da yeniden gözden geçirmeli, güncelliğini yitirmiş olgulardan vazgeçeceksiniz sevgili Teraziler.