2024 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Jüpiter, 26 Mayıs 2024 tarihine kadar horoskopunuzun dokuzuncu evinde ilerliyor. Bu dönem, enerjiniz, neşeniz ve iyimserliğinizdeki artış devam ediyor. Büyük umutlar beslediğiniz şeyler, planlarınız artık amacınıza ulaşıyor. Bir çoğunuzu, yazmak, öğrenmek, paylaşmak, reklam, tanıtım, sigorta, nafaka ile alakalı konular yeni bir dönüm noktasına getirebilir. Bir çoğunuz ise İş toplantıları, önemli görüşmeler ve karlı anlaşmalar ile finansal gelirlerini artırabilirler.

Jüpiter birçok Başakların yurt dışı bağlantılı işlerini, pasaport, vize, yerleşme gibi faaliyetlerini artırıyor. Bekar Başaklar bu dönem her zamankinden daha fazla sosyal hayatta aktif rol alacaklar ve ilgilerini çeken birisiyle duygusal birlikteliğe adım atabilir. Para konularında önemli atılımlar, yatırımlar yapabilir, mülk, araba veya değerli şeyler satın alabilirsiniz. Kısacası sevgili Başaklar bakış açınızı fark edilir ölçü de değiştirecek deneyimlere hazır olun.

Jüpiter’in 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri İkizler burcu geçişi ise siz sevgili Başakların onuncu evinde yer alacak. Sevgili Başaklar, kariyerinizde büyük değişikliklere hazır olun. İş bulmak değiştirmek maaş artışı, yeni sorumluluklar üstlenmek, tanınmalar veya terfi fırsatları ortaya çıkabilir. Performanslarınız ve cesur projeleriniz aracılığıyla kendinizi bir şekilde spot ışıklarının altında bulabilir, başkalarının dikkatini çekebilirsiniz. 

Bir kısım Başaklar çalışmalarınızın, emeğinizin karşılığını alamıyorsanız nasıl ilerleme kaydedeceğiniz konusunda oyunun kurallarını değiştiren kavrayışa sahip olacaksınız. Ve daha Kararlı, tüm olası faktörleri göz önünde bulundurarak hedeflerinizi doğru tanımlamanız şartıyla hedeflerinize ulaşma şansı elde edebileceksiniz.

Bekar Başaklar ikamet yerindeki müteakip dönüşümlerle birlikte yeni bir romantizme başlayabilirler. Evli çiftler ise de bir çocuk teması ve yine evde tadilat, onarım veya taşınma, gayrimenkul satın alma-satma gibi gelişmeler yaşayabilirler.

Koç-Terazi ekseninde gerçekleşecek olan Tutulmalar horoskopunuzun 8-2 ev aksında etkili oluyor. Bu dönem hayat size yaşam koşullarınızın niteliksel değişiklikler için bazı seçenekleri önünüze çıkaracak. Gelirinizin çoğalması veya finansal durumuzu düzeltmek için gelir arayışına girebilirsiniz. Yatırım yapmak, iş kurmak, iş projeleri ve stratejileri geliştirebilirsiniz. Bir iş ortaklığa yada birlikteliğe başlamak veya bitirmek gibi durumlarla yaşamınızın yönünü değiştirebilirsiniz.

Beklenmedik borçlar, vergi, sigorta, miras, nafaka gibi ödemeler ortaya çıkabilir.,

Hayattan derin anlamlar arayacağınız bu dönemde eski bir fikrinizi yada alışkanlığınızı sonlandırarak hayatınıza yenilikler katabilirsiniz.

Belki de yarım bıraktığınız veya kaçırdığınız fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza çıkabilir.

Cinsel isteklerinizin de artacağı bu dönemde cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara dikkat etmenizde fayda var sevgili Başaklar.

Hazımsızlık, kan dolaşımı,Hormon ve üreme sistemi sorunlarınıza köklü tedavi imkânları da bulabilirsiniz