2024 YILININ ANA ETKİLERİ

 2024 YILININ ŞANSLI BURÇLARI

Şans, iyimserlik ve maddi başarının gezegeni Jüpiter 26 Mayıs 2024 tarihine kadar Boğa burcunda kalacak. Altı ay boyunca en belirgin değişiklikler sosyal ve finansal alanda gerçekleşecek. Dolayısıyla Jüpiter yılın ilk yarısı, finanstan kişisel romantik ilişkilere kadar hayatın birçok alanında olumlu değişiklikler hayatımıza getirecek sevgili dostlar.

Jüpiter’in Boğa burcunda kalacağı yılın ilk yarısı Sevgili, Boğalar, Başaklar, Oğlaklar, Balıklar ve Yengeçler Şans ve fırsatlar sizden yana olacak.

26 Mayıs 2024 Jüpiter İkizler Burcuna geçiş yapıyor. Jüpiter İkizler burcuna geçecek. Yılın ikinci yarısı seyahat etmek, iletişim kurmak, uluslararası iş birliği, gelişmiş eğitim fırsatların ve iletişim teknolojisindeki gelişmeler söz konusu olabilir. 

Ayrıca bu dönemin pozitif enerjisi insanlarla rahat iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Uzun süredir devam eden bağlar güçlenebilir.

Jüpiter’in İkizler burcu geçişi Dünya'daki iklim değişimi, enerji akışları sıcaklık artışı, yağış ve hava düzenlerinde değişikliklere neden olabilir sevgili dostlar.

Yılın ikinci yarısı ise Hava burçları İkizler, Teraziler ve Kovalar en şanslı burçlar olurken, Jüpiter, Koçlar ve Aslan’ları da İkizler burcu geçişi boyunca destekleyecek sevgili dostlar.

Jüpiter bu burçların hırslarını, güçlerini, zevklerini, hızlarını ve verimliliklerini harekete geçirecektir ve bu burçlar, daha enerjik, daha istekli, şanslı ve iyimser olacaklar.

2024 NÜMEROLOJİ

2024 Nümeroloji açısından 8 sayısına eşittir.8 Vedik Astrolojisinde Satürn ile ilişkilidir. Bu da Adaletin, karmanın, görevin, hakikatin ve finansın sayısıdır. Dolayısıyla finans ve kariyer alanlarında ciddi sınavlar verebiliriz.

2024 karmik ve stresli bir yıl olacağını işaret ediyor. Horoskoplarımızda hangi alanın etkileneceğini bulup bu alanlarda kişisel çaba ve eylemlerde bulunursak, o zaman büyümeye ve gelişmeyi enerjilerinin olumlu tarafına kanalize edebiliriz.  Aksi iflas, iş kaybı, mali durumun bozulması, gibi sorunlar söz konusu olabilir.

Burada geçmiş yıllarınız nasıl geçtiği önemli hale geliyor. Kendiniz üzerinde çalıştıysanız, kaderinizin peşinden gittiyseniz, enerji akışına uyduysanız, açık kalple doğru yaşadıysanız, o zaman çok daha az karmik sınav olacaktır.
-Parasal işlemler ve büyük işlemler kâra yol açacaktır. (Yatırım yapabilirsiniz)
-kişisel niteliklerinizi geliştirebilirsiniz.

-işinizi büyütebilirsiniz.

-kariyer gelişimini ve kişisel hedeflere ulaşmada başarı elde edebilirsiniz.
Ayrıca nümoroloji 2024 yılında siyaset, politika alanlarında değişiklikler (güç değişiklikleri, kompozisyon değişiklikleri) söz konusu olabilir sevgili dostlar.