7 Aralık 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunda geçiriyor.Güne dengeli ve uyumlu olabileceğimiz enerjiler veriyor. Denge, adalet, hak, hukuk ve barış kavramları gündemimizi meşgul edebilir.

Uzlaşma gereken işlerimiz, finansal meselelerimiz, görüşmelerimiz, ortaklık ve evlilik konularında halledilecek işlerimizi çok kolay odaklanabiliriz. Ancak ilerlemek istediğimiz herhangi bir konuda biraz kararlılık ve çaba gerektiren hassas bir denge kurmak önemli olabilir.

Herhangi bir sorun karşısında ise çatışmalardan kaçınmak, diplomatik ve adil bir şekilde çözümler bulma eğilimde olacağız sevgili dostlar.

Günün il yarısı Ay-Merkür karesi etkili oluyor.Küçük ayrıntılar yüzünden stres yaratan koşullar oluşabilir. Bulunduğumuzortamlarda anlamsız tartışmalara çekilmek, Amaçsız fikir değiştirmek gibi durumlara çekilebiliriz. Kendimizi ya da karşımızdakini anlamak için ekstra çaba sarf etmemiz gerekebilir. Trafik ve ulaşım sorunlarının yanı sıra bilgisayar hataları ve gecikmeleri karşılaşabiliriz. Çevremizdeki genç insanlar veya kardeşlerimiz ile bazı küçük sorunlar yaşayabiliriz. En iyisi olumsuzluklara hizmet eden şeylere enerji harcamayalım sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor.Bu zaman diliminde kendimizi ve yeteneklerimizi ifade etmek, çalışmalarımızı paylaşmak veya yeni bir takım çalışmasına başlamak için daha cesur hissedebiliriz. Heyecan verici projeler veya çalışmalar konusunda ciddi ilerlemeler kaydedebiliriz. Herhangi bir sorunu çözmemize veya hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olabilecek bir kaynak bulabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.