5 Aralık 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Başak burcunun evinde geçiriyor.Disiplinli ve hizmet odaklı bir ruh halinde güne başlıyoruz.

Enerjimizi, gündelik işlerimizde çalışmak, üretmek ve hizmet ederek harcayacağız. Kusursuz sonuçlar elde etmek için çabalayabiliriz. Daha seçici, aşırı analitik ve sosyal ortamlardan uzak olacağımız bir gündeyiz. Sağlıkla ilgili adımlar, tıbbi tedaviler ve evcil hayvanlarımızın bakımlarıyla ya da halledilmesi gereken bazı işleriyle meşgul olabiliriz.

Ay, günün tek bağlantısını günün ilk yarısı Ay-Güneş karesi ile oluşturuyor.Egomuz ve duygularımız arasında, kişisel yaşamımız ve hedeflerimiz arasında, ihtiyaçlarımız ve niyetlerimiz arasında dengesizlikler hissedebiliriz. Dolayısıyla zorluklar ve krizlere açık olduğumuz bu zaman diliminde anlayışlı ve dengeli davranmaya özen göstermemiz gerekebilir.

Aile yaşantımızda uyuşmazlıklar, Ebeveynlerimiz ile çekişmeler yaşayabiliriz ya da ebeveyn rolümüzle ilgili sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Sıkıntı ve zorluklara açık olduğumuz bu zaman diliminde temkinli olmak gerginliklere imkân vermemek önemli olacak sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs rahat olmadığı Akrep burcuna geçiş yapıyor. Burada 30 Aralık tarihine kadar kalacak. Bu dönem duygusal arka plan gerilimlerini artıracak. Kendimizi dramanın, kıskançlığın, şüphenin, eski şikayetlerin ve kişisel ilişkilerin yakalayabiliriz. Bu dönem çatışmalar artabilir ve duygular yoğun olabilir. Finans konusuna olan ilgide yoğunlaşacak. Dolayısıyla tüm sorunlarınızı bu dönem çözmeye çalışmak için enerji sarf etmemiz gerekecek sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.