4 Aralık 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay saat 06.51 de Başak burcunun evine giriş yapıyor. Güne sorumluluklarımızı arttıran enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca gündelik yaşantımız, organizasyonlar ve çalışma ortamlarımızla ilgili düzenlemelerle daha fazla meşgul olabiliriz. Uğraşlarımız, üzerinde, çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalama isteğimizde ağır basabilir.

Sağlığımızla meşgul olmak hijyen ve diyet konularında araştırmalar yapmak ve yeni uygulamalardan faydalanmak isteyebiliriz.

Yaklaşık iki buçuk günlük zaman içinde sorunları çözmek, karışıklığı gidermek ve başkalarına yardım etmek, duygusal memnuniyetimizin artmasına ve kendimizi daha iyi hissetmemize neden olabilir.

Günün ilkyarısı Ay-Satürn karşıtlığı etkili oluyor. Çalışma ya da ev yaşantımızda göz ardı ettiğimiz sorumluluklarımıza dikkatimizi vermemiz gerekebilir. Planlarımızda hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Otorite figürleriyle uyuşmazlık, gerginlik veya çatışmalar yaşamamız mümkün olabilir. Karşılaşacağımız zorlukların üstesinden gelmek adına sabırlı hareket etmeliyiz.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. Gerekse zihinsel gerekse duygusal olarak kendimizi her zamankinden daha fazla rahat hissedeceğiz. Evimizde veya işimizde önem verdiğimiz insanlarla hoş etkileşimler yaşayabiliriz. Yazmak, tanıtım yapmak, halkla ilişkiler, reklâm tanıtım ve ticari konulu işlerde beklentilerimizin karşılanacağı gelişmeler yaşayabiliriz.

Eğitim ya da iş girişimlerimiz için sınavımız varsa her zamankinden daha çok başarılı olabiliriz.

Günün son saatleri Ay-Jüpiter ile uyumlu Mars ile uyumsuz görünüm oluşturuyor. Bu zaman diliminde her ne kadar gerginlikler mevcut olsa da bu konfigürasyon bizi enerjimizi yapıcı bir şekilde kanalize etmeye teşvik ediyor sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.