29 Kasım 2023 tarihi itibariile Merkür gününden merhaba. İkizler burcunda ilerleyen Ay 04.03-09.54 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor.

Günün ilk yarısı Ay’ın boşluk enerjisinde planlarımızı istediğimiz gibi ilerletmekte zorlanabiliriz. Zira bizi yanıltan, gerçekleri görmemizi engelleyen durumlar yaşayabiliriz. Şartların belirsizleşmesi söz konusu olabilir. Şansımızı zorlamaktansa akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Dolayısıyla Ay boşlukta kaldığı zamanlarda, eksiklikler, hatalar ve eksik öğeler daha belirginleşir. En iyisi eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak için enerjimizi harcayabiliriz.

Vaktimiz varsa sevdiklerimizle zaman geçirmek, dinlenmek sanat ve yaratıcılık gösterdiğimiz uğraşlara odaklanmak veyaspritüellik içeren çalışmalara yönelerek de değerlendirebiliriz.

Ay Yengeç burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyuncaduygularımız ve ruh halimizin mantık ve rasyonellik üzerinde hüküm süreceği enerjiler getiriyor.

Ana yaşam enerjimiz evimiz, ailemiz, vatanımızın yanı sıra toplumca bütünlüğümüzü ortak noktalarda buluşturan konular ön plana çıkabilir.

Ayrıca, mide ve sindirim sistemimizi yormayacak yiyecekler tüketmeli, sağlıksız veya işlenmiş gıdalardan uzak durmakta fayda var.

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn trinesi etkili oluyor.Gerçek duygular ile yanlış olanlar arasındaki farkı ayırt etme şansına sahip olacağız. Böylece gerçek ihtiyaçlarımızın ne olduğu konusunda daha net olabiliriz. İş, ev ve aile yaşantımızı daha istikrarlı hale getirmek, kariyer hedefleri belirlemek için de bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.