28 Kasım 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Dolunay fazında ve İkizler burcunun evinde ilerliyor. Güne, hareketli, meraklı ve değişken enerjiler verirken, yeni değişimlere ve iletişimlere açık etkilerde olacağız.

Bir anda birçok şeyi aynı anda yapmaya niyet edebiliriz. Her türlü iletişimsel meselelerimizde etkin görüşmeler, kısa vadeli anlaşmalar yapmak adına değerlendirebiliriz.

İşimiz için gerekli verileri toplamak, araştırmalarda bulunmak, biriken çalışmaları tamamlamak özellikle uzun e-postları yazmak ve hazır etmemiz gereken çalışmalarımızda oldukça verimli ilerlemeler sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Günün tek temel açısı akşam saatlerine doğru Ay-Venüs trinesi ile etkili oluyor. Bu geçiş sabırlı ve birbirimize karşı dürüst olacağımız enerjiler getiriyor. Karşılıklı olarak yararlı bir görüşme veya anlaşmaya varmak için bu enerjiden faydalanabiliriz. Zevkler normalden daha fazla ilgi çekici olabilir. Dolayısıyla tanıdık ve güvenilir bulduklarımızla huzur ve memnuniyet bulacağımız ortamlarda bulunabiliriz.

Günün gezegen açısında Venüs-Güney ay düğümü hizalanıyor ve Kuzey ay düğümü ile karşıtlık veriyor. Uyum ve bağlantılara daha fazla enerji ve güven harcayabiliriz. 

Ancak çatışan istek ve ihtiyaçlarımızla bağlantı kurmaya çalıştığımızda hafif şiddetlenmeler ve gerilimler yaşayabiliriz. Kendimizi kararsız hissedebiliriz. Bu, duygularınızı tam olarak ifade etmek için ideal bir zaman değil. İlişkilerimizde, hobilerimizde ve zevklerimizde biraz daha anlam veya heyecan arayabiliriz. 

Çimlerin başka yerlerde daha yeşil olabileceği hissine dikkat etmeliyiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.