1 Kasım 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay İkizler burcunda ilerliyor.

Güne, hareketli, meraklı ve değişken enerjiler veriyor. Yeni değişimlere ve iletişimlere açık etkilerde olacağız. İşimiz için gerekli verileri toplamak, araştırmalarda bulunmak, biriken çalışmaları tamamlamak özellikle uzun e-postları yazmak ve hazır etmemiz gereken çalışmalarımızda oldukça verimli ilerlemeler sağlayabiliriz.

Ayrıca yakın çevremiz ve kardeşlerimiz ile daha fazla bir araya geleceğimiz gelişmeler gündemimize gelebilir.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs ile kare açı oluşturuyor. Bu, geçiş dikkatimizi finansal işlerimize ve ilişkilerimizin yeniden değerlendirilmesine odaklanmanın yararına sahiptir. Şu anda, yapmak istediklerimiz, kabul etmekte zorlandığımız veya vermek istediğimiz şeylerle ilgili konularda seçenekleri ayrıntılı bir şekilde incelemekte fayda var.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün karesi etkili oluyor. Karamsarlık, istikrarsızlık ve hayal kırıklığı yaratan durumlar açığa çıkabilir. Zihinsel çalışmalarda ve finansal konularda pratik ve temkinli olmalıyız. Ayrıca Düşüncelerimize ve duygularımıza dikkat ederek, günün zorluklarını ve fırsatlarını başarıyla aşabiliriz.

Ay saat 15.37 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Bu zaman diminde enerjimiz düşebilir. Zira günün geri kalanında fiziksel ve ruhsal enerjimizi normal akışa bırakarak ilerleme sağlamak daha elverişli olabilir.  Eksikliklerimizi görmemiz, tamamlamamız gereken işlerimizi arayıp bulmamız kolay olacağından enerjimizi mevcut işlerimize harcayabiliriz. Sevdiklerimizle birlikte zaman geçirmek enerjimiz ve moralimizi toplamamıza yardımcı olabilir.

İlerleyen saatlerde ise empati, dua, meditasyon, bilinç altı temizliği yapabilir yada hobilerimizle ilgilenerek hem zihinsel hem ruhsal açıdan rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.