17 Ekim 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Güne Akrep burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz. Sezgisel derin ve tutkulu ruh haliyle güne başlıyoruz. Plan ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için gerekli olan motivasyon ve cesareti kendimizde bulacağız. Karşımızdan gördüğümüz davranışlara göre hareket ederek olayları kontrolümüz altına alabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs karşıtlığı etkili oluyor. Kontrolümüz dışında gelişen olaylar duygusal rahatsızlıklara ve ilişki karmaşalarına neden olabilir. Hayatımızda bize güvenlik hissi veren koşullar öngörülemez hale gelebilir. Beklenmeyen ani gelişen olaylar iş ve aile ilişkilerimizi etkileyebilir. Dolayısıyla günün ikinci yarısı dürtüsel tepkiler vermekten ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalıyız.

Günün ikinci yarısı Neptün trinesi etkili oluyor. Duygularımızı ve motivasyonlarımızı netleştirmek ve anlamak için bu geçişten eperce faydalanabiliriz. Nazik ve huzurlu olduğumuz bu zaman diliminde yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü kullanarak önemli çalışmalar gerçekleştirebiliriz. Maneviyata yönelik çalışmaları yapabilir, şefkat, sevgi ve romantizm konularında beklentilerimizi karşılayabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay boşluğa girmeden Plüton ile atmışlık bağlantı kuruyor. Olumlu dönüşümlere izin vererek yaşamınız üzerinde daha fazla güce ve etkiye sahip olacağımız bir geçiştir. Bu daha büyük gücü ve etkiyi hayatımızdaki ve çevremizdeki olaylar üzerinde de kullanabiliriz. Kişisel ve mesleki sorunlarımızı kolay bir şekilde çözebiliriz. Güç ve otorite konumundaki kişilerle, büyük kuruluşlarla ve şirketlerle ilişkilerimizi iyi yönetebilir onların üzerinde büyük bir etki bırakabiliriz sevgili dostlar.

Ay 18.44-22.37 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yay burcunun evine girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca neşeli, iyimser ve aktif bir ruh halinde olacağız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.