16 Ekim 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Akrep burcunun evinde ilerliyor.Güne dayanıklı ve kararlı enerjiler veriyor. Çalışmalarımız ve uğraşlarımızın derinliklerine motive olarak ilerleme sağlayacağız.

İlişkiler, iş birlikleri, ortak gelirler, banka işlerimiz, nafaka, miras veya sigorta konularındaki alacak-verecek meselelerimiz ile ilgili meşguliyetlerimiz artabilir.

 Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz. Güçlü ve etkili kişilerle kuracağımız bağlantılarda ise istediğimiz dönüşümü sağlama şansı elde edebiliriz.

Duygusal olarak derinleşeceğimiz bir gün dolayısıyla gizli, gizemli olana ilgimiz artabilir. Spiritüel-ökült konuların araştırmaları yapmak, enerji çalışmaları ile şifalanma fırsatları elde edebiliriz.

Sağlık bakımından üreme organlarınız, idrar yollarınız her zamankinden daha hassas ve hastalıklara elverişli olabilir.

Dün gerçekleşen Yeniay’ın etkisi ile kendimizi yeni enerjilere açık etkiler altında hissedeceğiz. Dolayısıyla bizleri hedeflerimize yaklaştıracak yeni adımlar atmak, değişim yaratmak isteğimiz ağır basabilir. Yeni niyetlerimizi, planlarımızı ve projelerimizi başlatmak arzusuyla harekete geçebilir. Yeniayın enerjisinden faydalanmaya çalışabiliriz.

Günün tek açısı günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter karşıtlığı ile etkili oluyor.Bu zaman diliminde plan ve hedeflerimizde karamsarlıklar yaşayabileceğimiz bir geçiştir. Aynı zamanda hayal kırıklığına da uğrayabiliriz. Duygusal sıkıntılar, otorite çatışmaları, aşırı ağır sorumluluklar ve sağlıksız koşullara da maruz kalabiliriz. Dolayısıyla çekişmelerden uzak durmalı, iş ve uğraşlarımızı daha fazla bütünlük içinde ilerletmeye çalışmalıyız. Böylece hedeflerimize yönelik yapıcı ilerlemeler sağlayabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.