10 Ekim 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Aslan burcunda ilerleyen ay ile güne başlıyoruz.Ay boşluğa gireceği günün ikinci yarısına kadar olan süre boyunca Yüksek enerjimizve etkileyiciliğimiz ile işlerimizi rahat bir şekilde ilerletebiliriz sevgili dostlar.

Ay günün ilk yarısı Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor. Bu zaman diliminde kendimizi ve yeteneklerimizi ifade etmek, çalışmalarımızı paylaşmak veya yeni bir takım çalışmasına başlamak için daha cesur hissedebiliriz. Heyecan verici projeler veya çalışmalar konusunda ciddi ilerlemeler kaydedebiliriz. Herhangi bir sorunu çözmemize veya hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olabilecek bir kaynak bulabiliriz.

Ay 12.37-15.02 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Başak burcunun evine giriş yapıyor.Ay Başak burcunun evine girişi ile gündelik yaşantımız, organizasyonlar ve çalışma ortamlarımızla ilgili düzenlemeler yaklaşık iki buçuk gün boyunca gündemimizi meşgul edebilir Sağlık, şifa konulu işler de önemli adımlar atabilir, hijyen ve diyet konularında araştırmalar yapabiliriz.

Sonrasında Ay günün gezegen hareketinde Venüs-Satürn karşıtlığına etkileşim kuruyor. Bugeçiş aşk hayatınızı ve mali durumunuzu etkileyen gecikmeler ve sınırlamalar nedeniyle üzüntü ve yalnızlık getirebilir. Ayrıca sosyalleşmek için hiç de iyi bir zaman değildir. Yalnız zaman geçirmek daha iyidir. Birkaç gün ilişki sorunlarını çözmeye çalışmayın zira işleri daha da kötüleştirebilirsiniz. Herhangi bir ilişki zorluğundan nerede sorumlu olduğunuzu anlamaya çalışın ve kişisel gelişim üzerine biraz çalışma yapın. Şimdi yapılacak en iyi şey iş veya meşguliyetlerinize kendinizi vermek, pratik şeyler yapmaktır. Çabalarınız muhtemelen göz ardı edilecek olsa da uzun vadede karşılığını alacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.