11 Ekim 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Başak burcunun evinde geçiriyor. Başak burcunda ilerliyor. Güne verimli, üretken ve hizmet odaklı olacağımız enerjiler veriyor.

İçgüdüsel olarak pratik faaliyetlerle meşgul olabiliriz. Zihinsel takipçiliğini yapacağımız işlerimiz, görevlerimiz, sorumlu olduğumuz etkinliklerimiz ve rutinlerimizde ayrıntılara yönelerek ilerleme kaydetmeye çalışacağız.
Her şeyi doğru yapmak adına planlarımızı yeniden organize edip yeniden üstünden geçebiliriz. Sorunları çözmek, karışıklığı gidermek ve başkalarına yardım etmek, duygusal memnuniyetimizin artmasına ve kendimizi daha iyi hissetmemize neden olabilir.

Akşam saatlerine doğru Ay-Jüpiter trinesi ile daha geniş bir anlayışa sahip olacağız, gün boyu yaşadığımız stresi azaltabilir, finansal işlerimiz ve mesleki çalışmalarımızda gelişmeler yaşayabiliriz. Ayrıca iş ve özel yaşantımızda önemli fırsatların kapısını açabilir. Etkili insanların desteğini görebiliriz sevgili dostlar.

Güneş-Şiron karşıtlığı etkili oluyor. İlişkilerimiz ve etkileşimlerimiz aracılığıyla güvensizliklerimiz ve kırılganlıklarımızla daha fazla karşı karşıya kalıyoruz.

Kendi kararlarımızda güven eksikliği mümkündür. Deneyimler ve başkaları yoluyla öğrenme ve gelişme arzusu güçlüdür ancak güven eksikliği veya farklı olma korkusu nedeniyle engellenir. Başkalarıyla aynı fikirde olmayabiliriz. Başkalarını mutlu etmekle o kadar ilgileniyor olabiliriz ki, arzularımızı dile getirmekten korkabiliriz. Ancak bu aynı zamanda hassasiyetlerimiz ve tepkilerimiz aracılığıyla kendimizle ilgili önemli bir şeyin farkına varma zamanıdır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.