9 Ekim 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Aslan burcunda ilerliyor. Yüksek enerjimiz ve etkileyiciliğimiz ile güne başlıyoruz.

Kendi merkezimizde olmak, takdir ve onay beklentilerimiz de artabilir. İş faaliyetlerimizden fırsat buldukça keyif aldığımız eğlence faaliyetleri ile keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Güneş atmışlığı ile duygusal hayatımızın canlanması ve romantizmin artması söz konusu olabilir. Güncel ve kişisel ilişki problemlerimiz varsa çözmek için değerlendirebiliriz.

Günün son saatinde Ay-Uranüs karesi etkili oluyor. Bu saatlerde sevdiklerimiz veya ailemizden ekstra sabır ve hassasiyet gerektiren duygusal patlamalar yaşayabiliriz.  Düşünceleri ve kelimeleri yönetebilmek, sağduyulu kalabilmek önemli olacak sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Mars-Plüton karesi etkinli oluyor. Güç mücadelesi ve çatışma veren bir görünümdür.

Bu yoğun enerji akışını Uzun vadeli kalıcı hedeflerinize yönelik hazırlıklarınıza ve kariyerinizde güçlü bir pozisyona gelmeye yönelik çalışmalara yönlendirebilirsiniz.

İş ve çalışma ortamlarınızda rakiplerinize çok dikkat edin baskı, hükmetme ve açığınızı çıkartma gibi zorlayıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür baskılara vereceğiniz tepkide yapıcı ve sağduyulu olmaya çalışmalısınız.

Toplumu korkutmak, sindirmek amaçlı terör olayları patlak verebilir mümkünse dikkat çekici güvenliğinizi tehdit eden her türlü yerden ve insanlardan uzak durun.

Özellikle hanımlar, öğrenciler, güvenli olmayan karanlık, tenha sokaklar, yada mekanlardan sizde uzak durun. Zira kendinizi tehlikeli durumlara sokarsanız kötü muamele, şiddet ve tacize uğrama ihtimaliniz çok yüksek.

Otoriteyi rahatsız eden Muhalif görüşlü grupların gösterileri gerçekleşebilir. Bunlara engellemek, bastırmak yine güç kullanacak polise düşecek görevler arasında olacaktır.

Ayrıca gizli birtakım operasyonlar, tutuklamalar da gündeme getirebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.