6 Ekim 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay yengeç burcunda ilerliyor. Doğal olarak şefkatli ve sempatik enerjilerle güne başlıyoruz. Bugün mantığımızı ikinci planda kullanabiliriz. Hayatımızda gelişen olayları duygusal yönden ele alabilir oldukça sakin ve esnek yaklaşabiliriz. Ailemiz ve işimiz arasında dengeyi kurma temaları ön plana çıkıyor. Daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeli yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz. Kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız konuları yeniden ele alarak çözüme kavuşturabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş karesi etkili oluyor. Egomuz ve duygularımız arasında, kişisel yaşamımız ve hedeflerimiz arasında, ihtiyaçlarımız ve niyetlerimiz arasında dengesizlikler hissedebiliriz. Dolayısıyla zorluklar ve krizlere açık olduğumuz bu zaman diliminde anlayışlı ve dengeli davranmaya özen göstermemiz gerekebilir. Daha yapıcı ve tatmin edici hedef ve günlük planlarımıza bu enerjiyi kanalize ederek fayda sağlayabiliriz. Bu geçiş sorunlarla yüzleşmek ve onlarla başarılı bir şekilde başa çıkmak için gereken itici gücü de verir sevgili dostlar.

Sonrasında Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş Umut ve nezaketin büyümesini desteklemek için gerekli olan değişiklikleri karşımıza çıkarta bilir. Veya hayatta gördüklerimiz ve deneyimlediklerimizi göz önüne alarak önemli değişiklikler kendimiz yapabiliriz.

Ayrıca bu saatlere kaldıysa Ticari işler, finansal konular ve ortaklı işlerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Bu arada daha felsefi, ilerici ve cömert bir bakış açısında olacağımızdan seyahat yoluyla ufkunuzu genişletmek için de mükemmel bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.