2 Ekim 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Boğa burcunda ilerliyor. Boğa burcundaki Ay, hızımızı yavaşlatmaya yardımcı olacak, bizleri İstikrarlı olmaya ve dış baskılardan korumaya çalışacak.

Finans, mülk, konfor ve güvenlik gibi konular artık bir öncelik halimize gelebilir.

Bizi eğlenmeye ve bizim için en iyi olanı keşfetmeye de teşvik edebilir.

Bir şeyleri doğal olarak gerçekleştirmenin sabır gerektirdiğini içgüdüsel olarak anlayabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Uranüs kavuşumu etkili oluyor. Ani olaylar ilişkilerde bozulmalara ve anlaşmazlıklara neden olabilen bir geçiştir. Dolayısıyla Kendimizi mümkün olduğunca iyi ifade etmeli ve gelenek ya da toplumun standartlarına bağlı kalmalıyız sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Venüs ile kare Neptün ile atmışlık açı oluşturuyor. Kısa bir süreliğine stresli durumlar gelişmiş olsa da hassasiyetimizve duygu seviyemizde atış söz konusu olacak. Ailemizle, sevdiklerimizle birlikte olmaktan keyif almak ve güzel bir ortamda yaratmak adına değerlendirilebilir. Ayrıca Sezgilerimiz ve psişik yeteneklerimiz her zamankinden daha güçlü ve daha doğru olacak. Hayal gücümüz daha canlı ve yaratıcı olacak. Bu, meditasyon, manevi veya okült faaliyetler için iyi bir zamandır çünkü manevi veya psişik korumanın keyfini çıkarabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Mars-Neptün karşıtlığı etkili oluyor. Birkaç gün enerjimiz normalden daha düşük olacak. Karşılıklı yanlış anlamalar, aldanma, aldatılma, hayal kırıklıkları ilişkilerde güven sarsıntılarına sebep olabilir. İş projeleri ve randevuları mümkünse birkaç gün ertelemekte fayda var. Borsa, kumar gibi oyunlarda şansınıza güvenmeyin kaybınız büyük olabilir. Ayrıca sağlıkla ilgili olarak enfeksiyonlara ve hastalıklara karşı da dikkatli olalım, yeteri kadar dinlenmeye özen gösterelim. Gergin etkileri yumuşatmak beklentisiz iyilik yapmak sizleri olumlu sonuçlara taşıyacaktır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.