14 Eylül 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay balzamik fazda ve Başak burunun evinde ilerliyor. Sorumluluklarımızı arttıran enerjiler getiriyor. Gündelik yaşantımız, organizasyonlar ve çalışma ortamlarımızla ilgili düzenlemelerle daha fazla meşgul olabiliriz. Uğraşlarımız, üzerinde, çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalama isteğimizde ağır basabilir.

Sağlığımızla meşgul olmak hijyen ve diyet konularında araştırmalar yapmak ve yeni uygulamalardan faydalanmak isteyebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor. Motivasyon ve kendimize güvenimizi artıran bu enerji bazı fırsatlar getirebilir. İş, ticaret ve finansal hedeflerimizde akıcı ilerlememeler kaydedebiliriz. Eğitim, seyahat ve romantik fırsatlar içinde uygun etkiler alabiliriz.

Sonrasında Ay gün boyunca hiçbir gezegen ile bakış açısı oluşturmayacak ve balzamik Ay’ın etkisinde bizlerin enerjisi de içe dönük çalışacak.

Balzamik Ay’ın etkisi ile olay ve kavramlara objektif yaklaşmakta zorlanabilir, gerçeklerden uzaklaşma eğilimde olabiliriz.

Yeni başlangıçlar, atılımlar yapmak, olumlu işler ortaya çıkarmak ve dünyevi işlerimizi rahat ilerletmekte güçlük çekebiliriz. Dolayısıyla doğal akışla ilerleme sağlamaya çalışmalıyız.

Ay, çekilme, dinlenme ve kendini yenileme zamanını temsil eden Balzamik fazda. Bu aynı zamanda serbest bırakma ve temizleme aşamasını da temsil eder.

Yarın gerçekleşecek, Yeniay öncesi bizlere faydası olmayan ya da ilgimizi kaybetmiş olan kavramlar, ilişkiler, alışkanlıklar, inançlar ya da projeler gibi yaşamımızdan temizlenmesi ve arındırılması gerekenleri düşünebilir gözden geçirebiliriz. Yarın doğacak yenilenme enerjisi taşıyan Başak burcu Yeniayı ile yeni atacağımız adımları netleştirmek adına bugünü değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.