21 Ağustos 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Terazi burcunun evinde ilerliyor.Denge ve uyumu doğal olarak yaratabileceğimiz enerjiler verecek.

İlişkiler, parasal konular, güzellik, estetik huzur, anlamak ve anlaşılmanın önemli olacağı bir gün geçireceğiz.

İş ve Çalışmalarımızı denge kuran fikirler eşliğinde ilerletmeye çalışırken, önemli toplantılar ve bağlantılarımızı da adil bir şekilde yürütmeye çalışacağız.

Ayrıca, evimizde dekorasyon işlerimizle ilgilenebilir, bahçemiz ya da balkonumuz için ise çiçekli bitkiler, süs bitkileri dikerek zamanımızı değerlendirebiliriz.

Ay gün boyu pek gezegen bağlantısı kurmadan ilerleyecek. Günün son saatlerinde temel açılar oluşturacak. Dolayısıyla bizler içinde koşulları zorlamadan rutin akışa teslim olarak günlük meşguliyet ve planlarımızı ilerletmek en iyisi olacak.

Günün ilk yarısı Ay-Şiron karşıtlığı etkili oluyor.Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Güneş ile uyumlu, Plüton ile uyumsuz görünümler oluşturuyor ve sonrasında boşluğa girerek günü kapatıyor.Evimizde ailemizle olduğumuz bu saatlerimizi dinlenmek, tefekkür, ruhsal çalışmalar, şifa çalışmaları, yaratıcı uğraşalar ve el becerilerimizi geliştirmek adına bu enerji kullanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.