18 Ağustos 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Başak burcunda ilerliyor.Yaşantımızda gerekli olan pratik konulara çekileceğimiz bir gün. Verimli, üretken ve hizmet etme arzusu içinde olacağız.

Zihinsel takipçiliğini yapacağımız işlerimiz, görevlerimiz, sorumlu olduğumuz etkinliklerimiz ve rutinlerimizde ayrıntılara yönelerek ilerleme kaydetmeye çalışacağız.
Her şeyi doğru yapmak adına planlarımızı yeniden organize edip yeniden üstünden geçebiliriz. Sorunları çözmek, karışıklığı gidermek ve başkalarına yardım etmek, duygusal memnuniyetimizin artmasına ve kendimizi daha iyi hissetmemize neden olabilir.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor. Bu transit ile daha geniş bir anlayışa sahip olurken İş ve özel yaşantımızda önemli fırsatların kapısı da açılabilir. Finansal işlerimiz ve mesleki çalışmalarımızda gelişmeler yaşayabiliriz. Seyahat, eğitim ve tatil konulu işlerimizle ilgilenebilir, etkili insanların desteğini görebiliriz. Ayrıca romantik zamanlar içinde uygun bir zaman dilimidir sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Merkür ile kavuşuyor.Bu geçiş iş, aile veya ev yaşantımızdaki iyileştirmeleri belirgin bir şekilde ön plana çıkartıyor. Ne yapmak istediğimizi daha iyi görselleştirebilir ve sözlü olarak ifade edebiliriz. Genellikle duygusal konularda bağ kurmak, bağlantı kurmak ve şefkatli olmak adına bu geçişten faydalana biliriz sevgili dostlar. Ayrıca, deneyim ve eylem yoluyla öğrendiğimizden, yapıcı bir dürtüyle hareket etmeyi ve bir sezgimizi takip etmeyi düşünebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.