17 Ağustos 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Aslan burcunda i ve boşlukta ilerleyen Ay saat 02.14 de Başak burcunun evine giriş yapıyor.Yaklaşık İki buçuk gün boyunca çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlama isteğimiz ağır basabilir.

Uğraşlarımız üzerinde veya çalıştığımız işlerde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Aynı zamanda evimizde yada iş yerimizde dağınıklığı toparlama, temizleme, arızalı eşyaları onarmak için değerlendirilebilir. Bahçe işleriyle uğraşıyorsak, yabani otları temizleme, budama gibi işlerle hem oyalanabilir hem de çıplak ayakla toprağa basarak topraklanabiliriz.

Sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek alabileceğimiz bir zaman aynı zamanda

Ayrıca Yeniayın enerjisini yeni bir şeyin başlangıcına kanalize ederek herhangi bir yeniliği hayatımıza dâhil edebiliriz. Rekabetçi, hırslı ve kendimize odaklı olduğumuz kadar, başkalarının da bağımsızlığına saygı göstermeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün tek bağlantısı günün ilk yarısı Ay-Satürn karşıtlığı ile etkili oluyor.Gerek çalışma gerek ev yaşantımızda göz ardı ettiğimiz sorumluluklarımıza dikkatimizi vermemiz gerekebilir. Zira Planlarımızda hayal kırıklıkları yaşamamız mümkün olabilir. Otorite figürleriyle uyuşmazlıklar, gerginlikler veya çatışmalar yaşamamız mümkün görünüyor. Karşılaşacağımız zorlukların üstesinden gelmek adına kurallara uymak konusunda sabırlı hareket etmeli, kendimizi uğraşlarımıza ve planlarımıza konsantre etmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.