14 Ağustos 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Yengeç burcunda ilerleyen ay sabah erken saatlerde Ay- Neptün ile uyumlu görünüm sağladıktan hemen sonra Plüton ile karşıt açı içine giriyor. Bu geçiş ile stres ve hırsları artıran zor bir yöne eğilim göstermemiz mümkün olabilir. Bu yoğun enerjiyi yapıcı bir şeye kanalize edebilirsek, normalden daha verimli olduğumuzu görebiliriz.

Ay 10.47-13.36 saatleri arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Ay boşlukta ilerleyecek bu zaman içinde günün akışını yavaşlatan koşullara teslim olarak ilerleme kaydedebiliriz.

Ay Başak burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün sosyal hayatımızı canlandırıcı enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla ya da partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Bu iki buçuk günlük zaman içinde kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına daha fazla özen göstermelerinde fayda var.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Şiron trinesi etkili oluyor. Kendimizi birbirimizden öğrenmeye açarak bağ kurma ve hatta ilişkilerimizi iyileştirme fırsatımız olabilir.

İnsan kusurluluğundaki güzelliği daha kolay görürüz. Bu, ilişkilerde güven oluşturmak ve birbirimizin potansiyelini görmek için önemli bir zamandır.

Hayatımızdaki insanların, ilişkilerin ve zevklerin değerini daha net anlarız.Daha otantik ve samimi etkileşimlerle tazelenmiş hissedebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.