8 Ağustos 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor. Güne istikrarlı ve anlaşılır olacağımız enerjiler veriyor. Finans, mülk, konfor ve güvenlik gibi konular artık bir öncelik halimize gelebilir.

Boğa Ay’ı bizi eğlenmeye ve bizim için en iyi olanı keşfetmeye de teşvik edebilir. Bir şeyleri doğal olarak gerçekleştirmenin sabır gerektirdiğini içgüdüsel olarak anlayabiliriz.

Sabah saatlerine Ay-Merkür trinesi ile başlıyoruz. Güne başladığımız bu zaman diliminde iş ve meşguliyetlerimize kolay odaklanmak veya en derin duygularımızla bağlantı kurmak kolay olabilir. Duygularımızı rasyonelleştirmeye veya gözlemlerimizi daha duygusal hale getire biliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter ve Güneş ile etkileşimlere giriyor. Aşırıya kaçma eğilimi veriyor. Çok duyarlı olabiliriz. Büyümek, gelişmek için de istekli olabiliriz ve fikirlerimiz harika olabilir, ancak arzularımız için henüz uygun kanalları bulamıyor olabiliriz.

Bizi daha fazla anlam, büyüme veya değişim aramaya yönlendiren bir hoşnutsuzluklar ortaya çıkabilir.

Aşırıya kaçmamaya, enerji seviyelerimizi doğru kullanmaya yapabileceğimizin üstünde hareket etmemeye dikkat etmeliyiz sevgili dostlar.

Çok hızlı hareket etmenin her zaman bizim çıkarlarımıza uygun olmadığını hatırlamamız iyi olur. Bu şekilde, çok yüksek beklentilerin getirdiği iniş çıkışlar olmadan iyimserliğin ve iyi niyetin tadını çıkarabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars trinesi etkili oluyor. Cesur ve ilerici bir yaklaşımı teşvik edici enerjiler veriyor. Ayrıca duygularımız oldukça yükseliyor. Mutlu olmak istiyorsak, pasif olmaktansa bir şeyler yapmak ve uyum arzusu ile harekete geçmek en iyisi olacak sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.