7 Ağustos 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Koç burcunda ilerleyen Ay saat 07.13-09.25 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca konfor, sıcaklık ve uyum arzumuzu artırıyor. Hayatlarımızı iyileştirecek değişiklikler yapmak, finansal konularda ise istikrarlı olmak ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz.

Kendimizi şımartacağımız planlar yapmak, anda kalmak, beş duyunun keyfini çıkarmak çok daha önemli bir hal alacak. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca Boğa burcundan alacağımız keyifli enerjilerin yanı sıra gün genelinde de istikrarsız ve stresli gezegen açıların olumsuz etkisi söz konusu olacak. Bu stersli enerjiler ile yine Boğa burcunun sabır ve azime dayalı enerjisi ile baş etmeye çalışacağız sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Satürn atmışlığı etkili oluyor. İş, kişisel ve ev yaşamımıza istikrar ve güvenlik getiriyor. Duygusal olgunluk ve öz disiplinli hareket ederek, bunu karmaşık veya ciddi sorunların üstesinden gelmek için değerlendirebiliriz.

Müsaitsek, geleneklere ve atalara saygı, huzurevine veya kabristan ziyaretlerindebulunabiliriz. Veya Fotoğrafları bir albümde düzenleyerek ailemizle duygusal birliktelikler kurabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Jüpiter karesi etkinleşiyor. İyimserlik, ilerleme ve genişleme arzusu birkaç gün boyunca eylemlerinizi etkileyebilir.

Hedeflerimize ulaşmak için bizi normalde yapmayacağımız riskler almaya yönlendirebilir. İyi bir planlama ve disiplinli bir yaklaşımla dengelersek faaliyetlerimizde başarılı olabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler