21 Temmuz 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay günü Başak burcunun evinde geçiriyor.Yaşantımızda gerekli olan pratik konulara çekileceğimiz bir gün. Verimli, üretken ve hizmet etme arzusu içinde olacağız.

Zihinsel takipçiliğini yapacağımız işlerimiz, görevlerimiz, sorumlu olduğumuz etkinliklerimiz ve rutinlerimizde ayrıntılara yönelerek ilerleme kaydetmeye çalışacağız.
Her şeyi doğru yapmak adına planlarımızı yeniden organize edip yeniden üstünden geçebiliriz. Sorunları çözmek, karışıklığı gidermek ve başkalarına yardım etmek, duygusal memnuniyetimizin artmasına ve kendimizi daha iyi hissetmemize neden olabilir.Ay, Başak burcun geçişi boyunca bazı fikirlerimiz uzun vadeli bir projelerimizi başlatabiliriz veya bazı çalışmalarımız bizi önemli bir yeni yöne yönlendirebilir sevgili dostlar.

Ay sabah saatlerinde dün etkisini hissetmeye başladığımız gezgen hareketlerindeki Mars-Satürn karşıtlığına katılıyor. Hayal kırıklığı ve öfke getiriyor getiren enerjidir.

Her türlü ilişkilerde ve ulaşımda zorlanmalara, gerginliklere, kaza ve yaralanmalara neden olabilir.

Gerek iletişimlerinizde gerek trafikte mümkün olduğunca sakin ve tedbirli olmalısınız.

İş ve kariyer hayatınızda gelişebilecek olaylar karşısında işi bırakmak, emekli olmak gibi ani kararlar alabilirsiniz. Bence acele etmeyin çalışma ortamınızda düşük bir profil çizerek bu stresli enerji akışının geçmesini bekleyin.

Dikkatsizliklerden doğabilecek maddi kayıplara karşı da çok dikkatli olun.

Baskın üç gün boyunca disiplinli ve sabırlı hareket ederek üretkenliğinizi kullanmaya çalışın.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.