11 Temmuz 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay saat 01.56 da Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca sakin ve huzurlu enerjiler getiriyor. Bu zaman içinde Maddi ve finansal konularda istikrarlı hareket edebilir, sanatsal çalışmalarda önemli gelişmeler yaşayabiliriz.

Zevk, eğlence, yeme ve alışverişe düşkünlük gösterirken, tembel, inatçı ve hoşgörüsüz davranışlarda sergileyebiliriz.

Güzel olma, güzel görünme isteği ile harekete geçebiliriz. Cildimize bakım uygulatabilir, saçımızın boyasında, kesiminde ve makyajımızda değişiklikler deneyebiliriz. Yeni trent giysiler veya evimizin dekorasyonu için alışverişte yapabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Mars trinesi etkili oluyor. Cesur ve ilerici bir yaklaşımı teşvik edici enerjiler veriyor. Ayrıca duygularımız oldukça yükseliyor. Mutlu olmak istiyorsak, pasif olmaktansa bir şeyler yapmak ve uyum arzusu ile harekete geçmek en iyisi olacak.

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş görev ve yükümlülüklerimizi ize hatırlatıyor. Bu enerjiyi kariyerimiz, işimiz ve hedeflerimize yönelik yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarmak için kanalize edebiliriz.

Hassas veya zor ilişkilerdeki sorunları çözmek adına daha fazla sabır ve duygusal gücüde kendimizde bulabiliriz. Tecrübeli kişilerden, kişisel bir konuda tavsiye almak içinde değerlendirebileceğimiz bir geçiştir.

Günün son saatlerinde Ay-Jüpiter ile kavuşuyor. Özellikle mutluluk ve tatminle ilgili planlar yapmak, kişisel inanç sistemimizi ve aile ile ilişkilerimizi geliştirmek için bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.