10 Temmuz 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Koç burcunun evinde ilerliyor. Duygusal canlılık ve fiziksel hareketlilik getiriyor. Gün boyu, daha girişken ve yüksek tempolu bir şekilde beklentilerimize karşılık bulmaya çalışacağız.

Günün ilk yarısı Ay-Şiron kavuşumu etkili oluyor. Bu geçişten zayıf olduğumuz, kendimizi yetersiz hissettiğimiz yönlerimize çözümler bulabilmek adına faydalanabiliriz. Ya da sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek, yaralarını sarmak adına paylaşımlar içinde olabiliriz. Bu sayede duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Venüs trinesi etkili oluyor. Uyumlu dengeli ve paylaşımcı enerjiler getiriyor. Mali işlerimizi, alışverişlerimizi kolay bir şekilde halledebiliriz. Gerek özel gerek iş ilişkilerimizle ilgili önemli adımlar atabiliriz. Var olan sorunlarımızı, kırgınlıklarımızı çözüp uzlaşı sağlayabilir, iş birliklerine yönelmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür -Neptün ile üçgen açı yapıyor. 

Bu Geçiş bizi hayal gücümüzü kullanmaya teşvik eder. Başkalarının düşüncelerini ve duygularını kolayca hissedebiliriz ve sözlerimiz, düşüncelerimiz ve fikirlerimiz daha yaratıcı, renkli, incelikli olabilir. Doğrudan veya kesin olmasak da engelleri nasıl aşacağımızı anlayabiliriz.

Fotoğrafçılık, sanat, şiir, yazma, maneviyat, reklamcılık ve tanıtımla ilgili başarılar elde edilebilir.

Günün diğer gezegen hareketinde Merkür-Plüton karşıtlığı etkili oluyor. Ya kendi zihninizde ya da rakipler arasında bir fikir savaşı yaratır. Bu geçiş altında, belirli bir soruna veya konsepte odaklanma eğilimi vardır. Bu araştırma, soruşturma ve sırları ortaya çıkarmak için iyi bir zaman. Yoğun bir zihinsel enerji birikimi bir çıkış gerektirir ve bu, okült çalışmalardan şiddetli tartışmalara ve tartışmalara kadar değişebilir.

Bu geçişin en olumlu tezahürü, psikolojik kendi kendini analiz veya ilişki danışmanlığı olacaktır. Görüşler şu anda çok güçlü olsa da daha derin anlayış seviyelerine ulaşıldıkça düşüncenizde olumlu bir dönüşüm elde edilebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. 

Sevgiler.