26 Haziran 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay saat 01.57 de Terazi burcunun evine giriş yapıyor. Barışçıl, denge ve uyumlu enerjiler getirecek. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca ikili ilişkiler, iş birlikleri ve finansal konularda enerji ve zamanımızı daha fazla harcayacağız.

Sosyal bir ruh halinde olacağımızdan sevdiklerimizle rahat ve eğlenceli ortamlara girmeyi tercih edebiliriz. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmak isteyebiliriz. Onların bakış açılarını gözlemlemek ve fikirlerimizi eşleştirerek kendimizi geliştirmeye çalışabiliriz.

Önümüzdeki bu iki buçuk günü alışverişe çıkmak, güzelleşmek bakım yaptırmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Güneş karesi ile duygu ve düşüncelerimize dengesizlikler getiren bir transittir. İşimizde ve aile hayatımızda uyuşmazlık, gerginlik veya baskıcı tutumlarla karşılaşabiliriz. Ebeveynlerimiz, patronlarımızla ilgili sorunlar yaşayabiliriz. Ebeveynsek, ebeveyn rolümüzle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Bu zaman içinde İlişkilerimizi daha anlayışlı ve dengeli sürdürmeye özen göstermemiz gerekebilir.

Günün gezegen hareketlerinde Mars-Uranüs karesi etkili oluyor. Arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza karşı sizi kavgalara ve öfke patlamalarına maruz bırakan beklenmedik değişiklikler nedeniyle gergin hissedebilirsiniz. Ne pahasına olursa olsun özgürlüğü arzulayabilirsiniz. Özgünlüğünüzü disipline etmeli ve eylemlerinizde ölçülü ve yaratıcı olmaya çalışmalısınız. Patlayıcılar, makineler veya elektrikle ilgili kazalara neden olabilecek risklerden ve aceleci davranışlardan kaçınmalısınız.

Günün diğer gezegen hareketinde Merkür-Neptün karesi etkili oluyor. Zihinsel karışıklık ve iletişim kopukluğu ile doğru ve net bilgiye ulaşamama gibi kısıtlamalar getirecek. Kişisel ilişkiler, yanlış anlamalar, kararsızlıklar ve aldatma- aldatılma gibi utanç verici durumlar oluşabilir.

Politik ve sosyal alanlarda asılsız dedikodular ve önemli mevki sahibi insanlara atılan iftiralar ya da skandallar ile gündem değişebilir. Sosyal medyada bilgi eksikliğinden kaynaklı yalan haberler ile bilgi kirliliğine neden olabilir.

İş bağlantıları, sözleşme, anlaşma ve önemli kararlarınızı birkaç gün ertelemek yerinde bir karar olacak. Böylelikle ihmaller, önemli ayrıntıların gözünüzden kaçırmasına izin vermeyecek hem de karşı tarafın hileli ve haince hareketlerine karşı tedbirinizi almış olacaksınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.