22 Haziran 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay, Aslan burcunun evinde ilerliyor. Güne motivasyonumuz yüksek iyimser, neşeli ve daha aktif başlangıç yapıyoruz. Farkımızı, etkimizi göstermek ve takdir toplamak arayışında olabiliriz. İş ve uğraşlarımızda yaratıcı yönümüzü ortaya çıkarabilir, planlarımızda başarılı sonuçlar elde edebiliriz. Bu zaman içinde otoriterlik ve kontrol etme tutumlarımızı abartmamaya çalışmalıyız.

Sabah saatlerinde Ay-Venüs ile kavuşuyor. Bu zaman diliminde istek ve arzularımıza göre hareket edebiliriz. İş, özel görüşmelerimiz ve mali işlerimizde çok daha fazla fayda sağlayabileceğimiz koşullar oluşabilir.

Ayrıca arazi, mülk veya gelecekteki güvenliğimizle ilgili finansal planlarımızı veya anlaşmalarımızı bu zaman dilimine denk getirebiliyorsak, değerlendirmeye çalışmalıyız.

Günün ikinciyarısı Ay-Mars ile kavuşup Merkür ile atmışlık bağlantı kuruyor. . Hem rekabetçi hem de iş birlikçi doğada olacağız. Dolayısıyla planlarımız ve ideallerimiz doğrultusunda kendimizi hazır hissedebiliriz sevgili dostlar. 

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Uranüs karesi etkili oluyor. Duygularda tutarsızlık, yargılarda inatçılık ve ruhta kayıtsızlık verebilir. Bu yönüyle, dürtüsel, ani ve kendiliğinden hareket etme eğilimi vardır ve çoğu zaman sağduyuya aykırıdır. Dolayısıyla geleneksel ve ailevi her şeyde sıkıntı olabileceğinden bu zaman diliminde ekstra sabırlı ve sevdiklerimize hassasiyet göstererek adımlar atmakta fayda var sevgili dostlar.

Ay saat 20 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Bizlerde mümkünse zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalar yaparak bu enerjiden faydalana biliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.