21 Haziran 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Boşlukta ilerleyen Ay saat 01.04 de Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün sosyal olmak isteyeceğimiz enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla ya da partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Bu zaman içinde kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına her zamankinden daha fazla özen göstermeleri de faydalı olur sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter karesi erkili oluyor. Duygusal tepki ve dürtüler daha fazla güçleniyor. Aşırıya kaçan iyimserlik hissi sevdiklerinizi kendinizden daha fazla düşünmenize neden olacak. Etrafınızdaki kişileri korumak ve onları rahat ettirmek arzusu duyacaksınız. Aynı zamanda gerçek duygularınızı ifade etmek konusunda isteksiz olduğunuz için size yakın olanlarla yanlış anlamalara da yol açabilirsiniz.

21 Haziran yaz gündönümüdür sevgili dostlar.
Bugün Güneş, en yüksek konumuna ulaşır. Bu, Güneş'in İkizler burcundan Yengeç burcuna geçişidir ve bu astrolojik yazın başlangıcıdır. Yengeç burcu ev, aile, soy ile ilişkilidir. Bu yüzden bu zamanı ailenizle geçirmek doğada olmak, dinlenmek, yaz günlerinin tadını çıkarmak iyidir.
Bugün erken kalkıyoruz, güneşi karşılıyoruz. Bir projeyi veya önemli süreçleri başlatmak için ideal bir gündür.
Mümkünse doğada çıplak ayak yürüyebiliriz. Bir niyetimizi formüle etmek, bir rüyayı görselleştirmek, önemli planların bir listesini yapmak içinde harika bir zamandır. Aynı zamanda manevi çalışmalar, kendimizi geliştireceğimiz uygulamalar için değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.