20 Haziran 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor.Güne hayatımızda gelişen olayları duygusal yönden ele alacağımız enerjiler veriyor. Ailemiz ve işimiz arasında dengeyi kurma temaları ön plana çıkıyor. Daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeni yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz. Kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız konuları yeniden ele alarak çözüme ulaştırabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor.Normal zamanlardan daha güçlü sezgilerde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı uğraşlara ve hızlı kararlar vermemiz gereken önemli meselelere kanalize edebiliriz. İş ve ev ortamımızda beklenmedik değişiklikler, sürpriz haberler, şaşırtıcı misafirler ve heyecan verici olaylarla karşılamamız mümkün olabilir.

Ayrıca geçmiş alışkanlıklar ve davranış kalıplarından vazgeçmeye istekliysek ve yaşamınızdaki amacını aşmış eski bir kavramları kolay bırakabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Neptün trinesi etkili oluyor. Hayal gücümüzün derinliklerinden zenginlikler çıkartabileceğimiz bir geçiştir. Aynı zamanda zihnimizi de daha uyanık tutmak gerekiyor. Bir rüya durumuna kaymak çok kolaydır. Bu sebepten yanılgılara kapılmayalım ki planlanmamış bir toplantının, beklenmedik bir olayın veya istenmeyen sonuçların etkisinden korunalım sevgili dostlar.

Ay Yengeç burcundaki son bağlantısını gece yarısı Plüton karşıtlı ile etkinleştiriyor ve boşluğa giriyor.Kısa bir süreliğine de olsa Plüton, yaşantımızın kalitesini ve düzenini bozacak gerginlikler yıkıcı ve yıpratıcı diyaloglar ve krizlere açık etkilerde olacağız.Dolayısıyla restleşmeler inatlaşmalardan uzak durmalı, tepkimizi kontrol altına alarak kazançlı olmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.