15 Haziran 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay Boğa burcunun evinde ilerliyor. Gün genelinde kendimizi iyi hissettirecek şeylere çekilebiliriz. Boğa burcundaki Ay, hızımızı yavaşlatmaya yardımcı olacak, bizleri İstikrarlı olmaya ve dış baskılardan korumaya çalışacak.

Finans, mülk, konfor ve güvenlik gibi konular artık bir öncelik halimize gelebilir.

Bizi eğlenmeye ve bizim için en iyi olanı keşfetmeye de teşvik edebilir.

Bir şeyleri doğal olarak gerçekleştirmenin sabır gerektirdiğini içgüdüsel olarak anlayabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs kavuşumu etkili oluyor.Yaşam yönümüzü değişikliğe uğratabilecek etkiler getiren bir geçiştir. Ani olaylar, şaşırtıcı haberler ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Ayrıca, bizi kısıtlayan alışkanlıklar ve modası geçmiş tabularda kurtulmayı gerçekten istiyorsak, bu, kişisel hayatımızı gerçekten istediğimiz şeylerle daha uyumlu hale getirmek için gerekli adımları atmanız için de değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır. Başkalarını ve kendimizin ruhunu yok eden haksızlıkları affederek, barışa, iyiliğe ve kabule doğru bir adım atabiliriz sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Neptün atmışlığı ilehırs ve mantıktan ziyade merhamet, güven ve sadakat gibi iyi niteliklerimiz tetikleyecek. Sevdikleriniz, aile fertlerimizve çevremizdeki bayan figürleri ile daha derin bir seviyede bağlantı kurabiliriz. Onlar için gereken yardım ve desteğe hazır olduğumuzu hissettirebiliriz. Ayrıca bu enerjiden yaratıcılık ve beceri gereken uğraşlar içinde faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Satürn karesi ile bu dönem fikirlerinizi başkalarına iletmekte güçlük çekebilirsiniz. Postalarda, sevkiyatlar da ve seyahatlerde yavaşlamalar yaşanabilir. Girişimlerin de başarısız olabileceğinden, bu iki haftalık zaman içinde düşüncelerinizi, planlarınızı geliştirin, İş birliği ve önemli konularda uzlaşma arayışı geliştirin sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler