13 Haziran 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Güne Koç burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz. Güne cesur, öncü ve hızlı olacağımız enerjiler veriyor

Günün ilk yarısı Ay-Güneş atmışlığı etkili oluyor. Yüksek enerji ve öz güvenimizi bu geçiş ile kullanabiliriz. Girişim ve başvurular da bulunabiliriz. Başkalarının önerilerine açık olma eğilimde olacağımızdan bize faydası dokunabilecek kişilerle görüşmeler yapabiliriz.

Aile ve ikili ilişkilerimizi iyileştirebileceğimiz fırsatlar bulabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli birliktelikler kurabileceğimiz sosyal aktivitelere katılabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Plüton karesi etkili oluyor., kısa süre etkisinde kalacağımız bu geçiş ile duygusal baskılar ve üzüntülerle yüzleşebiliriz. Bayan figürleri ile zorlayıcı, çekişmeli durumlar yaşayabiliriz. Dolayısıyla, yıpratıcı durumlar ve koşulları ortadan kaldırmak adına uzlaşmacı olmalıyız sevgili dostlar.

Ay saat 21.27-21.31 saatleri arasında boşluğa giriyor ve sonrasında Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca rahatlık ve öngörülebilirlik arzusunda olurken, düşünceli ve kararlı hareket etme eğilimde olacağız.

Günlük çalışma ve uğraşlarımızda yavaş ve daha dikkatli davranma eğilimde olabiliriz.

Para ve malla olan ilişkimizi yeniden değerlendirmek, bizi neyin mutlu ettiğini ve neyin mutlu etmediğini keşfetmek bu mükemmel geçişten faydalanabiliriz.

Yaşamın basit ve fiziksel zevklerinin yanı sıra, bizi doğaya ve bedenimize daha fazla yakınlaştıran etkinliklerin tadını çıkarmakta isteğimiz ağır basabilir.

İştahımız bugün bir hayli açılabilir ve para harcayacak bir şey de bulabiliriz, dolayısıyla aşırı yeme ve harcama arzularımızı dizginlemekte fayda var.

Ayrıca, Kuaför, bakım ve güzellik adına şans veren bu enerjiden faydalanabiliriz sevgilidostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.