8 Haziran 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Özgürlük eşitlik ve kişisel olarak hassasiyet göstereceğimiz konular ön plana çıkıyor. Günlük çalışmalarımızda orijinal ve ilgi çekici fikirler üretebilir, pratik sonuçlar elde edebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Mars karşıtlığı etkili oluyor.Dürtüsel ve çocukça reaksiyonlara eğilim gösterebiliriz. Çevremizdeki insanlar, ailemiz veya kendimize yakın hissettiklerimizle hoşumuza gitmeyecek olaylar gelişebilir. Tehditkâr davranışlar ve bizi zorlayarak durumla karşılaşmamız mümkün olabilir.

En ufak bir menfaat için sadık bir dostumuz şiddetli bir düşmanımız olma potansiyeline sahip koşullarla karşılaşabiliriz.  En küçük bir kışkırtmaya körü körüne tepki verebilir, kişisel ve sosyal hayatımızla ilgili sonradan pişman olacağımız kararlar alma noktasına gelebiliriz. Keyif ve huzurumuzun kaçıracak gereksiz inatlaşmalara girmemeli, bilinçli hareket etmeliyiz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş trinesi etkili oluyor.İlişkilere samimiyet ve girişkenlik getiren bu geçişi, yeni başlangıçlar yapmak, başvurularda bulunmak ve önemli görüşmelerimizi gerçekleştirmek için değerlendirebiliriz.

Yönetici pozisyonundaki kişilerden ya da aile bireylerimizden hedeflerimize dair destekler görebiliriz.

İş ve ilişkilerde yaşadığımız zor yönlere ve problemlere ışık tutabilir çözüme kavuşturabiliriz.

 Akşam saatlerinde Ay-Şiron atmışlığı etkili oluyor. Hatalarımızı, zayıflıklarımızı ve eksikliklerimizi tespitlerde bulunabilir, yeteneklerimiz ve isteklerimiz konusunda netleşebiliriz.

Gece saatlerine doğru Ay-Uranüs karesi etkili oluyor. Sevdiklerimizle olduğumuz bu zaman diliminde stresli durumlar ve çekişmeler oluşabilir. Dolayısıyla kendimizi disipline etmek, sorumluluklarımızı aksatmamak ve başkalarının duygularına saygı göstererek çekişmeli durumlardan kendimizi frenleyebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.