6 Haziran 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor.Dikkatimizi hedeflerimize ve performanslarımıza çevireceğimiz enerjiler veriyor.

Başarmak istediğimiz konularda, organize ve planlı hareket ederek kolay ilerleme sağlayabiliriz.Ciddi meselelerimiz, önemli görüşmelerimiz, yöneticililerimiz yada aile büyüklerimizin taleplerine yönelik yoğun uğraşlar içine girebiliriz.

İlişkilerimizde istikrarlı hareket etmeye çabalasak ta soğuk ve mesafeli tarafımızı saklamakta zorlanabiliriz.

Artmaya başlayan sıcaklıklara çarpılmamaya, cilt ve diş rahatsızlıklarına karşı tedbirli davranmaya çalışmalı, eklem, kemik ve diz bölgelerimizi de yormamaya özen göstermeliyiz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Şiron karesi etkili oluyor.Otorite figürleriyle veya yaşantımızdaki meselelere aşırı muhafazakâr bir yaklaşımı olan insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla Gerginliklerden uzak durmalı, esnek ve barışçıl hareket etmeliyiz.

Ayrıca zayıf olduğumuz, yetersiz kaldığımız yönlerimize çözümler bulabilmek adına değerlendirebiliriz. Sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek, yaralarını sarabileceğimiz paylaşımlar içinde olabiliriz. Böylelikle duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor.Heyecan verici fırsatlara açık etkilerde olacağız. Dolayısıyla, özgürlük ve yeni şeyler denemek, alışığın dışına çıkma gibi düşüncelerimiz ağır basabilir. Sürpriz haberler alabilir, tesadüf eseri hiç beklemediğimiz olaylarla karşılaşabiliriz. Bu zaman diliminde, eğer ki hangi bir şeyin olacağını hissedersek, sezgilerimize güvenip ve dürtülerimizin bizi yönlendirmesine izin vermeliyiz sevgili dostlar.

Sevgili dostlar bugün 06,06 Nümerolojik olarak enerjisi yüksek bir gün. Kelimelerin gücü çok büyük iyi bir ruh halinde olumlar, manevi uygulamalar ve bir dilek tutmak için değerlendirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.