5 Haziran 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Yay burcunda ve Dolunay fazındaki Ay saat 06.24-10.30 arası boşlukta ilerliyor. Sonrasında Oğlak burcunun evine giriş yapıyor.Ay’ın Oğlak burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca Daha fazla sorumluluk sahibi, pratik ve verimli olmaya çalışacağız. Kalıcı olmasını istediğimiz bir şeyin temellerini oluşturmak adına girişimlerde bulunabilir, Ciddiyet isteyen konularda ise görüşmeler yapabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor. Bu transit ile daha geniş bir anlayışa sahip olurken İş ve özel yaşantımızda önemli fırsatların kapısı da açılabilir. Finansal işlerimiz ve mesleki çalışmalarımızda gelişmeler yaşayabiliriz. Seyahat, eğitim ve tatil konulu işlerimizle ilgilenebilir, etkili insanların desteğini görebiliriz. Ayrıca romantik zamanlar içinde uygun bir zaman dilimidir sevgili dostlar.

Gece saatlerine doğru Ay-Satürn atmışlığı ile yüzleşmeler veya çatışmalar yoluyla ortaya çıkan güçlü duyguları gözlemlemek ve onlardan ders çıkarmak akıllıca olacaktır sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketi Venüs-Plüton’un karşı karşıya gelecek olmasıdır. Manipülatif davranışlar, ihanetlik durumlarından doğan panikler, şantajlar ve iktidar mücadeleleri söz konusu olabilir.

İkili ilişkilerde aldatma, ihanet ve sadakatsizliğe yönelme eğilimleri ortaya çıkabilir. Özellikle takıntılı ilişki içinde olanlar, partnerinize karşı temkinli olmanız gerekebilir.

Finansal ortaklıklar, anlaşmalar, sözleşme ile ilgili meselelerinizi çok dikkatli inceleyin. Karşınızdaki insanların güvenilir olduklarına emin olmadan harekete geçmeyin. Zira kişisel bilgilerinizin ya da yapılan anlaşmaların gizliliğinin ihlali söz konusu olabilir.

Toplumsal pek çok olayı bu hafta boyunca tetikleyebilecek bir görünüm. Uluslararası ilişkilerde kredi notunu düşürecek bazı gelişmeler yaşanabilir.

Hükümet ve muhalefet arasında adil olmayan güç mücadeleleri ve baskı yaratacak gelişmelere yol açabilir. Özel bilgilerin kullanılması ya da kişilerin mahremiyetine girerek şantajlık durumların açığa çıkması söz konusu olabilir.

Sanat dünyasında skandal aşklar, ayrılıklar, reklâm amaçlı gelişmeler gündeme gelebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.