1 Haziran 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Boşlukta ilerleyen Ay saat 02.45 de Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca hırs, tutku ve mücadeleci olacağımız enerjiler getiriyor. Ortak gelirlerimiz, kredi, banka işlerimiz, vergi, sigorta, nafaka meselelerimiz ile ilgili konulara yaklaşık iki gün daha çok enerji harcamak zorunda kalabiliriz. Günlük yaşamımızda isteyerek veya koşulların zorunluluğu ile hayatımızdaki eski yapıları ortadan kaldırmak, yeni şeylerin büyümesine izin vermek isteyebiliriz. Spritüel, okült konuları araştırmak, enerji çalışmaları ve şifa uygulamalarına ilgimiz artabilir.

Cinsel ve üreme organları, idrar yolları her zamankinden daha hassas ve hastalıklara açık olabileceğinden sağlığımıza da dikkat etmekte fayda var sevgili dostlar.

Sabah çok erken saatlerde Ay-Plüton karesini etkinleştirdikten sonra Jüpiter’e karşıtlık veriyor. Bu görünüm günün ilk yarısını etkiliyor.Ruh halimizde bir değişim fark edeceğiz. Duygularımız ve davranışlarımız abartılı oranlara erişebilir. Dolayısıyla ilişkilerimizde gerginlikler oluşabilir. Denge, eşitlik ve karşılıklı saygı çerçevesinde hareket etmeliyiz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars ile kare Satürn ile trine görünüm oluşturuyor.Gerek toplumsal gerek kişisel yaşantımızda dürtüsel saldırgan ve bencillik içeren davranışlarla karşılaşmamız mümkün olabilir. Dolayısıyla bu enerjiyi İşimiz, meşguliyetlerimiz ve hedeflerimizle ilgili engellerin özellikle farkına varmak için kanalize edebiliriz. Dolayısıyla sorunlara doğal olarak odaklanabiliriz. Bu da faaliyetlerimizde, projelerimizde ve hatta yakın ilişkilerimizde önemli ilerlemeler kaydetmemize neden olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.