24 Mayıs 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba.Güne Yengeç burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün trinesi etkili oluyor.Hayal gücümüzün derinliklerinden zenginlikler çıkartabileceğimiz bir geçiştir. Aynı zamanda zihnimizi de daha uyanık tutmak gerekiyor. Bir rüya durumuna kaymak çok kolaydır. Bu sebepten yanılgılara kapılmayalım ki planlanmamış bir toplantının, beklenmedik bir olayın veya istenmeyen sonuçların etkisinden korunalım sevgili dostlar.

Ay,12.12-17.35 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Aslan burcunun evine geçiş yapıyor.Ay boşlukta ikeneksikliklerimizi, tamamlamamız gereken işlerimizi arayıp bulmamız kolay olacağından enerjimizi mevcut işlerimize harcayabiliriz. Ayrıca kendimizi biraz bitkin hissedebileceğimiz bu zaman diliminde sevdiklerimizle sosyalleşmek, onları aramak, onlarla birlikte zaman geçirerek enerjimiz ve moralimizi toplamamıza yardımcı olabilir sevgili dostlar.

Ay, Aslan burcunun evine girişi ile yaklaşık iki buçuk gün sosyal hayatımızı canlandırıcı enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Akşam saatlerinde Ay önce Plüton ile karşıt, Jüpiter ile kare görünüm oluşturuyor.Yaşantımızın kalitesini ve düzenini bozacak gerginlikler yıkıcı ve yıpratıcı diyaloglar ve krizlere açık etkilerde olacağız. Ailemiz, sevdiklerimiz veya bulunduğumuz ortamlarda manipülatüf davranışlar, restleşmeler inatlaşmalardan uzak durmalı, tepkimizi kontrol altına alarak kazançlı olmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün son acısında ise Ay-Mars ile aynı noktada kavuşuyor.Sevdiklerimiz ile birlikte olduğumuz bu zaman diliminde gereksiz çatışmalardan kaçınmakta fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.