23 Mayıs 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunda geçiriyor.Güne hayatımızda gelişen olayları duygusal yönden ele alacağımız enerjiler veriyor. Ailemiz ve işimiz arasında dengeyi kurma temaları ön plana çıkıyor. Daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeni yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz. Kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız konuları yeniden ele alarak çözüme ulaştırabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs kavuşuyor.Bu zaman diliminde istek ve arzularımıza göre hareket edebiliriz. İş, özel görüşmelerimiz ve mali işlerimizde çok daha fazla fayda sağlayabileceğimiz koşullar oluşabilir.

Ayrıca arazi, mülk veya gelecekteki güvenliğimizle ilgili finansal planlarımızı veya anlaşmalarımızı bu zaman dilimine denk getirebiliyorsak, değerlendirmeye çalışmalıyız.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor.Normal zamanlardan daha güçlü sezgilerde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı uğraşlara ve hızlı kararlar vermemiz gereken önemli meselelere kanalize edebiliriz. İş ve ev ortamımızda beklenmedik değişiklikler, sürpriz haberler, şaşırtıcı misafirler ve heyecan verici olaylarla karşılamamız mümkün olabilir.

Ayrıca geçmiş alışkanlıklar ve davranış kalıplarından vazgeçmeye istekliysek ve yaşamınızdaki amacını aşmış eski bir kavramları kolay bırakabiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise Mars-Jüpiter kare açısı etkinleşiyor. Bu teşvik edici enerjiden yararlanmanın en iyi yolu, biraz öngörü ve strateji kullanmaktır.

Cesaretimizi kullanmadan önce, olay ve konuların sonuçlarını göz önünde bulundurmaya özen göstermeliyiz.

 İş projeleri, yatırım ve mali konularda birkaç gün boyunca dikkatli hareket etmeliyiz. Bulunduğumuz ortamlarda saldırı özellikle provokasyonlara gelmemeye çalışmalıyız.

Trafikte ise ekstra dikkat etmekte fayda var. Stresli ve yorucu olaylardan uzak durmak, ciddi meselelere girmemeye çalışmak faydalı olacak sevgili dostlar.

Bu gergin enerjiyi üretken olduğumuz faaliyetlere kanalize ederek kullanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.