22 Mayıs 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay 06.29 da Yengeç burcuna giriş yapıyor.Hoşgörülü ve cömert olabileceğimiz enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca hayatı geniş bir çerçeveden görüp hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor.Hoşgörülü ve cömert olabileceğimiz enerjiler getiriyor. Hayatı geniş bir çerçeveden görüp hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Satürn ve Merkür ile uyumlu bağlantılar kuruyor.Bu geçiş ile yeni fikirler ve yöntemler benimseyebilir, yeteneğimizi güçlendirebiliriz. Önemli konuşmalar yapmak, bağlantılar kurmak, bir şeyleri duyurmak bazı meselelerimizi halletmek adına değerlendirebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Mars atmışlığını etkinleşiyor. Kendinize güven fiziksel güç ve cesaretinizi artıran enerjiler veriyor. Birkaç gün hedefler ve planlarınıza rahatlıkla odaklanabilirsiniz. Yaşantınızda bekletmiş olduğunuz ve almanız gereken kararlarınız varsa bu enerjiden faydalanarak birkaç gün içinde kararlarınızı çok kalay verebilirsiniz. Yapacağınız atılımlar üstünlük kazanmanızı sağlayabilir.

Geçmişte ertelediğiniz zor projeleri ele alabilir daha üretken ve başarılı olma fırsatı elde edebilirsiniz.

Riskli veya spekülatif bir finansal girişim başlatmak içinde uygun bir zamandır. Ancak Merkür hala geri hareket etmekte olduğundan riske girmemek en iyisidir.

Ayrıca, sosyalleşme, romantizm ve spor gibi etkinliklere hayatınızda daha fazla yer verebiliriz.

Ayrıca, İlişkilerinizde daha yapıcı ilerlemeler için var olan sorunlarınızı etraflıca düşünerek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.