12 Mayıs 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Kova burcunun evinde ilerliyor.Özgürleşme arzumuzu ön plana çıkarıyor. Yeni ve geleneksel olmayan her şey ilgi odağımızda olabilir, toplumsal konulara da hassasiyetimiz artabilir. Bilgi, iletişim ve teknoloji bağlantılı işlerimizi yapmak ve sorunlarımızı çözmek için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs karesi etkili oluyor.Duygularda tutarsızlık, yargılarda inatçılık ve ruhta kayıtsızlık verebilir. Bu yönüyle, dürtüsel, ani ve kendiliğinden hareket etme eğilimi vardır ve çoğu zaman sağduyuya aykırıdır. Dolayısıyla geleneksel ve ailevi her şeyde sıkıntı olabileceğinden bu zaman diliminde ekstra sabırlı ve sevdiklerimize hassasiyet göstererek adımlar atmakta fayda var sevgili dostlar.

 Günün ikinci yarısı Ay-Güneş karesi ise duygu ve düşüncelerimize dengesizlikler getiren bir transittir. İşimizde ve aile hayatımızda uyuşmazlık, gerginlik veya baskıcı tutumlarla karşılaşabiliriz. Ebeveynlerimiz, patronlarımızla ilgili sorunlar yaşayabiliriz. Ebeveynsek, ebeveyn rolümüzle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Bu zaman içinde İlişkilerimizi daha anlayışlı ve dengeli sürdürmeye özen göstermemiz gerekebilir.

Günün diğer gezegen hareketinde ise, Merkür-Satürn atmışlık açı kalıbı etkinleşiyor. Organize olmak, detay gerektiren işlere odaklanmak ve geleceğe hazırlanabileceğiniz enerjiler getiriyor. Fikirleriniz daha gerçekçi bir temele dayanacak. Uzun süredir halledemediğiniz sorunlara nihayet çözüm bulabilirsiniz. İlişkilerinizde ciddi meselelerinizi konuşmak içinde ideal bir zamandır. Zira duygu ve düşüncelerinizde daha net ve gerçekçi olacaksınız. Çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilir ve iş seyahatine çıkabilirsiniz.

Uzun vadeli yatırımlar, planlar, iş görüşmeleri, müzakereye ve gayrimenkul işlerinizi halletmek içinde bu enerjiden faydalanabilirsiniz.

İşin uzmanı olan kimselerden herhangi bir konuda danışmanlık yada eğitim almak için de yine değerlendirebileceğiniz bir görünümdür.

Yazılarınızı paylaşacağınız ve açmayı düşündüğünüz internet sitesi yada bloğunuzu da hayata geçirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.