1 Mayıs 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Başak burcunun evinde ilerliyor.Güne sorumluluklarımızı artıran enerjiler getiriyor. Gündelik yaşantımız, organizasyonlar ve çalışma ortamlarımızla ilgili düzenlemelerle daha fazla meşgul olabiliriz. Uğraşlarımız, üzerinde, çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalama isteğimizde ağır basabilir.

Sağlığımızla meşgul olmak hijyen ve diyet konularında araştırmalar yapmak ve yeni uygulamalardan faydalanmak isteyebiliriz. Ayrıca sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen, korkularımız, komplekslerimiz, bizi kısıtlayan prensiplerimiz ve fobilerimizle yüzleşebilir, yeni alışkanlıklar edinebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. Kısa bir sürelide olsa hayatımıza değişim ve heyecan getirebilir. Sıradan olmayan haberler alabilir, plansız gelişmeler yaşayabiliriz.

Bu zaman diliminde, eğer ki hangi bir şeyin olacağını hissedersek, sezgilerimize güvenip ve dürtülerimizin bizi yönlendirmesine izin vermeliyiz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı devrede olacak Ay-Mars atmışlığı ile kendimizi her zamankinden daha enerjik cesur ve karizmatik hissedeceğiz. Çalışmalarımızı coşkulu ve ön planda olma isteğiyle hızlı bir şekilde tamamlaya çalışacağız.

İlişkilerde ise sıcak ve samimi tavırlar ön planda olacağından bize değer veren insanların desteğini görebiliriz. Yada kişisel meselelerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Akşam saatleri Ay-Venüs karesi etkili oluyor.Hem ilişkilerimizde hem de maddi konularda beklentilerimiz yükselebilir. Beklentilerimiz dışında gelişen olaylara tepkisel davranma eğilimde olabiliriz. Dolayısıyla, çalışmalarımızın detaylarını müzakere etmeli, ilişkilerimizde ise uzlaşmaya çalışmalıyız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.