11 Nisan 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay Yay burcunun evinde ilerliyor. Ayın boşluğa gireceği saat 13.48’e kadar olan zaman içinde iş bağlantılarımız ve önemli görüşmelerimizde kazançlı çıkmak istiyorsak bu zamana kadar olan süreyi değerlendirebiliriz. Zira başkalarıyla da kolay uyum sağlayarak, isteklerimizi ve umutlarımızı kolay ifade edebiliriz. Sosyal hayatımızı ve ilişkilerimizi hareketlendirecek hoş gelişmeler yaşayabiliriz.

Ay boşluğa girmeden gün ortalarında Neptün ile kare görünüm oluşturuyor. . Endişeli şüpheci ve kompleksli duygu dalgalanması içinde kalabilirsiniz. Bazı ısrarlılık ya da geçmiş meseller yüzünden duygularınız karışabilir ve duygusal kaos içine çekilebilirsiniz. Resmi bütün görme ihtimaliniz az olduğundan, finansal işlemlerinizi veya yeni girişimlerinizi bu günlük ertelemeniz faydalı olacaktır.

Ay saat 14.48-20.32 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Oğlak burcuna giriş yapıyor. Ay boşlukta fiziksel ve ruhsal enerjimizi normal akışa bırakarak ilerleme sağlamaya çalışabiliriz. Yarım kalan işlerimizi toparlayarak, sevdiklerimize zaman ayırarak, dini ve manevi görevlerimizi yerine getirerek bu zamanı değerlendirebiliriz. Sonrasında Ay Oğlak burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca görev ve sorumluluk duygularımız her zamankinden daha fazla güçleniyor.

Günün gezegen hareketi ise Venüs-Plüton trinesi etkili oluyor. İş, aşk ve maddi konularda yeni olmuşumlar ve atılımlar yapmanın, yeni sorumluluklar almanın tam zamanıdır. İlişkilerinizde duygusal ve fiziksel istekleriniz ve özlem duyduğunuz anların güçleneceği birkaç gün olacaktır. Mali konularda bazı fırsatlarla karşılaşabilir, finansal önceliklerinizi yeniden organize edebilirsiniz.

Şimdi başlatılan finansal projeler veya yatırımlar büyük bir başarı potansiyeline sahip olabilir. İnsanlar üzerinde olumlu etkiler bırakacağınızdan projelerinizi, planlarınızı desteklemeye ikna edebilirsiniz.

Ortaklık ticaret ve pazarlama alanlarında çabalarınızın karşılığında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hayata dair görüşlerinizi Tamamen değiştiren deneyimler yaşayabilir yada insanlarla tanışabilirsiniz.

Bu dönem Bekârlar gizli hayranınız bir anda karşınıza çıkıp size olan aşkını itiraf edebilir, yada siz uzun zamandır açılmak istediğiniz birine duygunlarınızı açmanız açısından mükemmel bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.