4 Nisan 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Başak burcunun evinde ilerliyor.Dengeli ve sakin duygularla güne başlıyoruz. pratik bilgi, sürekli çaba ve sabır gerektiren işlerimize kolay odaklanabiliriz. Muhasebe, rapor, ev, ofis organizasyonları, bahçe temizliği, çözülmesi gereken konular ve sağlık meselelerini halletmek adına değerlendirebileceğimiz bir enerjidir.

Günün ilk yarısı Venüs-Ay trinesi etkili oluyor.Uyumlu dengeli ve paylaşımcı enerjiler getiriyor. Mali işlerimizi, alışverişlerimizi kolay bir şekilde halledebiliriz. Gerek özel gerek iş ilişkilerimizle ilgili önemli adımlar atabiliriz. Var olan sorunlarımızı, kırgınlıklarımızı çözüp uzlaşı sağlayabilir, iş birliklerine yönelmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikici yarısı Ay-Neptün karşıtlığı ile aşırı duyarlı, karamsar ve daha fazla etkilenmeye müsait olacağız. Çalışmalarımıza motive olmakta ve somut yapılar oluşturmakta zorlanabiliriz. Dolayısıyla farkındalığımıza odaklanarak,Somut konulardan ve yorucu koşullardan uzaklaşarak, rutin akışla ilerlemeye çalışmalıyız.

Ay saat 16.50de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.Bugünlük yeni girişimlerimiz, yeni projelerimiz ve önemli kararlarımızı devreye sokmamalıyız.

Zira bizi yanıltan, gerçekleri görmemizi engelleyen durumlar yaşayabiliriz.

Şansımızı zorlamaktansa akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak için enerjimizi harcayabiliriz.

Vaktimiz varsa sevdiklerimizle zaman geçirmek, dinlenmek, sanat ve yaratıcılık gösterdiğimiz uğraşlara odaklanmak veya spritüellik içeren çalışmalara yönelerek değerlendirmeye çalışabiliriz sevgili dostlar.

Sevgiler.