30 Mart 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Yengeç burcunda ilerliyor.Güne İçgüdülerimize ve en derin duygularımıza özel önem vereceğimiz enerjiler veriyor. Ailemiz, iç meselelerimiz, kişisel çıkarlarımız, güvenliğimiz ve geçmişimizi ilgilendiren konular ön plana çıkabilir.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür karesi etkili oluyor.Küçük ayrıntılar yüzünden stres yaratan koşullar oluşabilir. Amaçsız fikir değiştirmek, kendimizi ya da karşımızdakini anlamak için ekstra çaba sarf etmemiz gerekebilir. Trafik ve ulaşım sorunlarının yanı sıra bilgisayar hataları ve gecikmeleri karşılaşabiliriz. Çalışma alanlarımızdaki genç insanlar veya kardeşlerimiz ile bazı küçük sorunlar yaşayabiliriz. En iyisi olumsuzluklara hizmet eden şeylere enerji harcamayalım sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün trinesi etkili oluyor. Hayal gücümüzün derinliklerinden zenginlikler çıkartabileceğimiz bir geçiştir. Aynı zamanda zihnimizi de daha uyanık tutmak gerekiyor. Bir rüya durumuna kaymak çok kolaydır. Bu sebepten yanılgılara kapılmayalım ki planlanmamış bir toplantının, beklenmedik bir olayın veya istenmeyen sonuçların etkisinden korunalım sevgili dostlar.

Ay saat 16.46 da boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.Eksikliklerimizi, tamamlamamız gereken işlerimizi arayıp bulmamız kolay olacağından enerjimizi mevcut işlerimize harcayabiliriz. Ayrıca kendimizi biraz bitkin hissedebileceğimiz bu zaman diliminde sevdiklerimizle sosyalleşmek, onları aramak, onlarla birlikte zaman geçirerek enerjimiz ve moralimizi toplamamıza yardımcı olabilir sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Mars-Satürn tirnesi etkinleşiyor. Bu transit size en zor görevleri üstlenmeniz ve bunları zamanında, bütçenize uygun ve mükemmel bir şekilde tamamlamanız için güç, hırs ve azim verici bir enerjidir. Birkaç gün hedeflerimize karşı dikkatli ve sıkı çalışarak çok şey başarabiliriz. Yönetim ve idari konularda ilerlemeler kaydedebiliriz. Yetkili veya otorite figürlerinden destekler görebiliriz. Bu enerji ayrıca herhangi bir ortaklığı meşrulaştırmak veya resmileştirmek için iyi bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgiler.